Evidea’nını mutfak halılarını incelediğimiz sitemizde bugün ki ilk modelin adı Kozzy Home’dur. Kozzy Home adlı halı modeli 80×150 cm boyutlarındadır. Bu halı modeline baktığımızda desenli bir yapısı olduğunu görmekteyiz. Halı üzerinde desen olarak meyve figürleri yer almaktadır. Mutfak için oldukça uygun bir halı modeli olan Kozzy Home’un fiyatı 20 TL’dir. Bildiğiniz üzere halılar yazlık ve kışlık olarak farklılık göstermektedir. Bu halı modeli oldukça hafif ve yazlık bir halı modelidir. Bu halı modelini temizleme konusu da oldukça basittir. Halıyı evlerinizde ister elde isterseniz çamaşır makinenizde 30 derece gibi bir sıcaklıkla kolayca yıkayıp temizleyebilirsiniz.


Evidea Marka Ev Halı 100.-TLEvidea Marka Ev Halı 100.-TL
Bir diğer halı modelinin adı ise Marka Ev’dir. Bu halı modeli de diğer halı modeli gibi desenli bir yapıya sahiptir. Mutfak oldukça hareketli bir alan olduğu için eşyaların kirlenme riski daha fazladır. Desenli halılar bu nedenle kiri göstermeme özelliğine sahiptir. Ayrıca Marka Ev adlı halı modelinin fiyatı 100 TL’dir. Halı modeli 80×140 cm boyutlarındadır. Bunun yanı sıra Marka ev halı modeli tamamen pamuk malzemesinden yapılarak oldukça kalitelidir. Son olarak ise halı modelinin alt kısmı latex kaplama ile kaplanarak kayma gibi sorunların ortadan kalkması sağlanmıştır.

Evidea Saray Halı 85.-TLEvidea Saray Halı 85.-TL
Farklı modellerden biri de Saraydır. Saray halı modeli de mutfak araç gereçleri figürlerinin bulunduğu bir halı modelidir. 80×140 ebatlarına sahip olan bu halı modeli  kir tutmayan ve kolay temizlenebilen bir modeldir. Saray adlı halı modeli yapılırken Polipropilen iplik kullanılmıştır.  Saray adlı halı modeli  85 TL’dir.

Evidea Je Veux Halı 139.-TL

Evidea Je Veux Halı 139.-TL

Bir diğer halı modelinin adı ise Je Veux’dur. Je Veux halı modeli genel olarak siyah bir renge sahiptir. Ancak üzerinde her rengin bulunduğu figürler bulunmaktadır.  100×140 cm’lik boyutlarına sahiptir.  Toz kaldırmayan bir özelliğe sahiptir. Bakterilere ve alerjilere karşı bir yapısı bulunmaktadır.   Fiyatı 140 TL ‘dir.

Evidea Merinos Halı 169.-TL

Evidea Merinos Halı 169.-TL

Son olarak inceleyeceğimiz modelin adı ise Merinos’dur. Merinos halı 120×200 cm’lik boyutunun yanı sıra Merinos halı modelini uzun süre güneş altında tutmayınız. Son olarak bu halı modelinin fiyatı ise  170 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ