Evidea Bueno Genç Odası Takımı 2499.-TL

Evidea Bueno Genç Odası Takımı 2499.-TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evidea markasına ait olan ilk genç odası takımının adı Bueno’dur. Bueno genç odası takımı ranza, karyola, çalışma masası ve gardıroptan oluşmaktadır. Bu gardırop 4 kapaklı olmakla birlikte oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Gençlerin tüm eşya ve kıyafetlerini depolayabileceği bu gardırop modelinin genişliği 160 cm, yüksekliği ise 200 cm’dir. Bueno genç odası takımına genel olarak baktığımızda ise beyaz rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Bu genç odası takımının fiyatı 2499 TL’dir. Ayrıca genç odası takımında yer alan yatakta metal ayaklıklar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra takımdaki gardırop ve çalışma masasının çekmeceleri tam olarak açılmaktadır.


Evidea Allure Genç Odası Takımı 1229.-TL
Evidea Allure Genç Odası Takımı 1229.-TL
Bir diğer genç odası takımının adı ise Allure’dir. Gardırop, yatak, çalışma masası, ayna, komodin ve şifonyerden oluşan bu genç odası takımında beyaz ve sümela renkleri tercih edilmiştir. Bu genç odası takımında diğer modellerde olduğu gibi E1 kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Genç odası takımında ayna kullanılması odaya genişlik katacaktır. Bu ürünün fiyatı ise  1229 TL’dir.

Evidea Stella Genç Odası Takımı 719.-TL
Evidea Stella Genç Odası Takımı 719.-TL
Evidea’nın genç odası takımlarından birisi de Stella’dır. Stella genç odası takımında kitaplık da bulunmaktadır . Genç bireylerin kitap sayısı fazla olduğundan dolayı kitaplık oda içerisinde düzenleyici bir rol oynayacaktır. Ayrıca duvara monte edilen raf da bulunmaktadır.  Bu genç odası takımının fiyatı ise 719 TL’dir.

Evidea Snowboy Genç Odası Takımı 969.-TL
Evidea Snowboy Genç Odası Takımı 969.-TL
Bir başka genç odası takımı ise Snowboy adını taşımaktadır. Snowboy’un adından da anlayacağınız üzere sörf yapma fiilinin işlenmiş olduğu bir görünümü bulunmaktadır. Beyaz ve sörf yapıldığı için deniz mavisi renginin kullanıldığı bu takımda bilgisayar masası da yer almaktadır. Fiyatı 969 TL’dir.

Evidea Eflin Genç Odası Takımı 1779.-TL
Evidea Eflin Genç Odası Takımı 1779.-TL
Evidea markalı bir başka genç odası takımının adı ise Eflindir. Eflin genç odası takımını genel olarak beyaz renge sahiptir. Eflin genç odası takımında yer alan yatak başlığı şık ve modern görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyatı ise 1779 TL’dir.

Evidea Minar Genç Odası Takımı 999.-TL
Evidea Minar Genç Odası Takımı 999.-TL
Son olarak ise inceleyeceğimiz model Minar Svan adını taşımaktadır. Gri, beyaz ve sarı renklerin kullanıldığı bu ürünün fiyatı ise 999 TL’dir. Çevreye ve insan sağlığına zarar verecek malzeme kullanımından kaçınılmıştır.

Evidea Manolia Genç Odası Takımı 1529.-TL

Evidea Manolia Genç Odası Takımı 1529.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ