Dekor Style

Evidea Gardırop Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evidea markalı gardırop modellerinden ilkinin adı House Line serisi altında bulunan Polo modelidir. Polo modeli 3 kapaklı ve 3 çekmeceli bir yapıya sahiptir. Polo gardırop modeli beyaz renkten oluşmaktadır. Genişliği 90 cm, yüksekliği ise 178 cm olan bu modelin fiyatı ise  209 TL’dir. Sahip olduğu beyaz rengi sayesinde tüm oda dekorasyon tarz ve renklerine  uyum sağlayacak kapasite de bir modeldir.

Evidea ‘ya ait olan bir diğer gardırop modeli ise Dessenti serisi altında bulunan Şira adlı gardırop modelidir. ilk incelediğimiz gardırop modeline göre daha renkli bir yapısı bulunmaktadır. Pembe, mor ve açık mavi renklerin hakim olduğu bu gardırop modelinin genişliği  105 cm, yüksekliği 182 cm’dir. Şira adlı gardırop modelinin fiyatı ise  420 TL’dir. Kanserojen madde içermeme özelliği sayesinde insan sağlığına ve doğaya zararlı olmayan bu gardırop modelini sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

House Line serisi adı altında bulunan bir diğer gardırop modelinin adı ise Diva’dır. Diva adlı gardırop modeli oldukça geniş ve büyük bir gardırop modelidir. Genişliği 210 cm, yüksekliği ise 181 cm’dir.  6 kapaklı ve iki çekmeli bir yapısı bulunan Diva adlı gardırop modeli sahip olduğu kapasiteyle evinizdeki tüm kıyafetleri ve gereksiz eşyaları saklayabilmektedir. Bu şık ve geniş gardırop modelinin fiyatı ise  500 TL’dir.

İlginizi Çekebilir  En Şık Çeşitlerle Varak Ayna Modelleri

House Line adı altında bulunan bir diğer model ise Class’tır. Bu gardırop modeli  4 kapaklı olmakla birlikte bu kapak yapısında aynalara da yer verilmiştir. Ayrıca sürgülü sisteme sahip olan Class gardırop modeli E1 kalite standartlarındadır.  Fiyatı ise 409 TL’dir. Genişliği 160 cm, yüksekliği ise 181 cm’dir.

Bir diğer gardırop modelinin adı Kenyap’tır. Bu gardırop modeli 3 kapaklı ve 3 çekmecelidir. Rengi beyaz olan gardırobun fiyatı ise 230 TL’dir. Gardırobun dış yüzeyinde dıştan vida bulunmamaktadır.

Son olarak ise Adore New Line adlı gardırop modeli bulunmaktadır. 411 TL fiyata sahip olan bu gardırop modeli parlak beyaz ve ahşap renginden oluşmaktadır. Geniş raf ve çekmece kapasitesine sahiptir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ