Dekor Style

Ev Dekorasyonunda Dekoratif Seperatörler

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ev Dekorasyonunda Dekoratif Seperatörleri ve yeni moda dekoratif seperator ayırıcı 2016 modellerini tanıtacağız. Serperator ihtiyacınız var ise konumuzu okuyunuz.

Ev dekorasyonlarında öne çıkan ve trend haline gelen ürünleein başında seperatörler gelmektedirler. Seperatörler ev dekorasyonunda ek bir alan yaratma ve çeşitli bölmeler oluşturmak amaçlı kullanılmaktadır. Ayrıca seperatörler o kadar dekoratif bir üründür ki sadece dekorasyona şık ve modern bir hava katması için bile kullanılmaktadır.

Ev dekorasyonunda kullanımı giderek artan seperatöleri sizlerde evlerinizde değişiklik ve yenilik yapmak istiyorsanız dilediğinizce kullanabilirsiniz. Evlerimizin her odasında kullanabileceğimiz seperatörlerin en yaygın olarak kullanılan odaların başında yatak odaları ve salonlar gelmektedir. Bazı kadınlar ise mutfaklarda seperatör modellerine yer vererek daha şık bir mutfak dizaynına sahip olmaktadırlar.

Son zamanlar gözde ev aksesuarı olan seperatörler birçok farklı model ve renk yapısıyla tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Seperatör tercihi yaparken kullanacağınız odanın rengine uygun bir renk türü tercih etmelisiniz. Ayrıca damla , yuvarlak gibi değişik figürlerin hakim olduğu seperatör modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Birçok ünlü marka ülkemizde giderek ravaçta olan separatör modelleri üretimine geçmiştir. Sizlerde dilediğiniz marka seperatör modeli temin ederen ev dekorasyonunuzu daha şık bir hal almasını sağlayabilir ve alanı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Dekorasyonda farklı alanlar yaratmak için tercih edilen en pratik ve en estetik tasarımlar olarak gördüğümüz Dekoratif Seperatör (Ayırıcı) Modelleri ,şeffaf renkli ve göz alıcı desenlerin yer aldığı küçük parçaların birleşmesi ile büyük parçalar haline gele hafif pratik son derece estetik bir Ev Aksesuarı ürünüdür.İsterseniz gerekli olduğu için , isterseniz de sadece dekoratif olduğu için tercih edin sonuç muhteşem bir güzellik olarak ortaya çıkıyor.Banyonuzda duş veya küvet önüne koyarak ,yatak odanızda ister yatak başına,isterseniz kendiniz için bir giyinme alanı olacak şık bir bölme yapabilirsiniz. Yeni Moda 2016 Seperatörler şeffaf veya mat renklerde modern ve estetik desenler verilerek çok daha şık bir tasarım olarak her alanda harikalar yaratıyor.Sizler için seçtiğimiz en yeni modelleri galerimizde inceleyerek ,sizlerde evinizde hayranlık uyandıran dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  En Güzel Dekoratif Yağlı Boya Tablo Modelleri

Şimdi ise birbirinden şık seperatör modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

desenli seffaf seperator modeli


 

siyah seperator modeli

Turuncu renk seperator modeli


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ