Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev Dekorasyonunda Aydınlatma Önerilerini Bu Makalemizde Siz Değerli Takipçilerimiz için Derledik. Ev Dekorasyonunda aydınlatmanız yeterli değil veya değişiklik itiyorsanız buyurunuz.


Ev dekorasyonlarınızdan sıkıldınız mı ? Ev dekorasyonunuzda değişiklik yapıp evinizin havasını değiştirmek mi istiyorsunuz ? O halde sizlere dekoratif anlamda önemi çok yüksek olan aydınlatmaları önereceğiz. Aydınlatmalar ev dekorasyonuna etkisi çok büyük olan bir etkendir. Aydınlatma sayesinde evlerinizin daha şık ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde bazı bina yapılarında bazı odalarımız gün içerisine güneş ışığını alamamasından ötürü karanlık ve boğuk bir görünüme sahiptir. Bu nedenle bu odalarda aydınlatmalar kullanarak daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Evlerimizin ışık almayan ve karanlık bir görünüme sahip olan alanlardan birisi de evimizin giriş bölümüdür. Evin girişi dekorasyon anlamında çok büyük önem taşımaktadır. Evin girişi eve girenler üzerinde derin bir etki bırakacağından ötürü eve girişin kusursuz olması gerekmektedir. Ev girişini büyük bir avize ile aydınlatabileceğiniz gibi şık ve lüks bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ev girişine şık bir tablo yerleştirip spot lambalarla dikkati tabloya çekebilirsiniz.

Evlerimizin en çok kullanılan odalarından olan salonlarımızda da birden fazla aydınlatma ürünü kullanmakta fayda var. Salonlarınızın az kullanılan bölümlerinin tavanlarında gömmeli lambalar kullanarak salonunuzu daha şık gösterebilirsiniz. Yemek takımı salonlarda bulunan evlerde yemek masasının üzerine şık bir avize modeli kullanarak ferah bir yemek yiyebilirsiniz.

Yatak odalarımız birincil dinlenme alanlarımız olmasından ötürü ferah bir yapıya sahip olmalıdır. Bundan ötürü komidinlerinize küçük lambalar yerleştirebilirsiniz. Veyahutta makyaj masanızın çevresinde ışıklar yerleştirebilirsiniz.

Evlerinizde ışıkları daha etkili kullanmak istiyorsanız aynalar ile birlikte kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ