Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonlarında kahverengi odaların önemi ve dizayn ipuçlarını bu yazımız da kahverengi dekoru sevenler için paylaşıyoruz.


Ev dekorasyonlarında kullanılan renkleri incelediğimiz sitemizde bugün kahverenginin kullanıldığı ev dekorasyonlarını inceleyeceğiz. 2016 yılında ev dekorasyonlarının giderek önem kazandığı bugünlerde en çok kullanılan renklerden birisi de kahverengidir.

Kahverenginin ev dekorasyonlarından en çok kullanıldığı odaların başında salonlar gelmektedir. 2016 yılının ev dekorasyonlarının popüler rengi olan kahverengiyi sizlerde salonlarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kahverengi birçok renkle uyum sağlamaktadır. Ancak bazı renklerle daha uyumlu olduğu çeşitli araştırmalarla gözler önüne serilmiştir. Kahverengiye en uyumlu renklerin başında kendine yakın tonlarından bordo ile çok uyum içersindedir. Salonlarınız sıcak bir hava oluşturmak istiyorsanız kahverengi ile bordoyu bir arada kullanınız.

Kahverengine salonlar dışında yatak odası dekorasyonlarınızda da yer verebilirsiniz. Nostaljik tarzı seven bir kişi iseniz yatak odanız için en doğru renklerin başında kahverengi gelmektedir. Yatak odası dekorasyonunda kahverengiyi beyaz veya sarının bazı tonları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Odalarınızın dekorasyonlarında bir bütünlük olmasını temenni ediyorsanız mutlaka kahverengiyi kullanmalısınız. Kahverenginin birçok renkle uyum içerisinde olması odanızı bir bütün halinde gösterecek ve modern bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Ev dekorasyonlarını incelediğimizde kahverengi ile birlikte en çok kullanılan renklerin başında ferahlığı ve sakinleştirici özelliği ile bilinen turkuaz rengi gelmektedir. Turkuaz ile kahverenginin uyumu salonlarda göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir.

Ev dekorasyonlarında kullanılan birçok halı ve perde modellerinde kahve tonları bulunmasından ötürü halı ve perde modeli seçerken fazla  zorlanmayacağınızı unutmayın. Kahverengi işinizi kolaylaştıran renklerin başında gelmektedir. Bu nedenle sizlerde ev dekorasyonlarında kahverengine yer verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ