Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerde, kafelerde, ofislerde ya da bahçelerde, insanların yaşantılarını kolaylaştırdıkları gibi sahip oldukları tasarımlarla çevrelerine güzellik katan mobilyalar, insanların hayatlarını kolaylaştıran başlıca eşyalar arasındadır. Mobilyaların evin içerisinde geniş yer kapladıkları söylenebilecek olduğu gibi bahçe ya da teras gibi alanlarda da mobilyalara yer verilmesine sıklıkla rastlanmaktadır. Mobilyaların konforunda ve tasarımında, döşemelerinde ya da iskeletlerinde kullanılan malzemeler; örneğin keten dokuma kumaş ya da sırt doğal ahşap gibi, etkili olmaktadır.


Evin çeşitli kısımlarında, bahçede, balkonda ve terasta kullanılabilecek olan dayanıklı ve taşıması kolay mobilyalar bulunmaktadır. Bank olarak isimlendirilen bu mobilyalar, kamusal alanlarda ve parklarda rastlanan banklardan tasarım ve kullanılan malzemeler bakımından biraz farklılaşabilmektedir. Kişiler, evlerine, bahçelerine, balkonlarına ya da teraslarına kendi zevklerine göre en uygun olan bankı alarak dayanıklı ve estetik oturma alanları oluşturabileceklerdir.

Koçtaş’ta Kaliteli ve Kullanışlı Bank Modelleri
Bankların satın alınmasında, diğer mobilyalarda olduğu gibi birçok alternatif satıcı arasından birisi seçilerek işleme devam edilebilir. Fakat bireyler, alışveriş yapacak oldukları kurumun isminin tanınmış ve kendini kanıtlamış bir alan olmasına, ürünlerin tasarım, dayanıklılık ve konfor bakımından tatmin edici seviyelerde olmasını istiyorsa yönlerini Koçtaş’ a çevirebileceklerdir. Koçtaş, 1950’ li yıllardan bu yana ürün ve hizmet sunumunda bulunan bir markadır. Ev geliştirme ürünleri alanında kendisini, kurmuş olduğu ortaklıklarla geliştirmiş ve bu alanda yıllardır elde ettiği deneyim ve bilgi birikimi ile kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. Koçtaş’ ın bahçe ve balkon, mobilya, banyo, mutfak, dekorasyon ve ev gereçleri, elektrik ve aydınlatma sistemleri, inşaat ve ahşap, elektrikli el aletleri, beyaz eşya gibi birbirinden çok farklı alanlarda ürün sunumunda bulunduğu düşünülünce, kurumun uzun yıllardır sağlamış olduğu deneyim birikimi kolaylıkla hesaplanabilecektir.

Koçtaş’ ın sunmakta olduğu bank modellerine bakılacak olursa ahşap kasası bulunan bank modellerinin baskın olduğu görülecektir. Ahşaptan yapılan bankların yanı sıra metal kasası bulunan bank modelleri de bulunmaktadır. Tüm modellerin kendine has bir tarzının olduğu söylenebilir. Modellerin bazılarında yalın malzemeler kullanılarak daha çok dayanıklılık ve işlevsellik ön plana çıkartılmış iken diğer taraftan döşemede kullanılan kumaş, kumaşın işlemeleri ve iskeletin rengi gibi detaylar kendisini ön plana çıkartmaktadır. Koçtaş’ ın sunmakta olduğu bank modellerinden ahşap olan modeller odalarda kullanılabilecek olduğu gibi balkonda, bahçede ya da terasta kullanıma daha uygun olabilirler. Tabi yağmur, kar gibi yağışları almalarının önüne geçilmesi gerekmektedir. Metal yapıları bulunan bank modelleri, evin içerisindeki odalarda kullanılarak daha şık ve göze hitap eden sonuçlar alınabilecektir.

Koçtaş’tan Bank Satın Alma Seçenekleri
Bank satın alacak olan kişiler, Koçtaş’ ın internet mağazası ve yerleşik mağazaları aracılığıyla birbirinden farklı tasarıma sahip bank modellerine ulaşabileceklerdir. Kişiler, kendi şehirlerinde bir Koçtaş mağazası bulunuyorsa bu mağazalarda modelleri kendileri inceleyebilecek olup kendi şehirlerinde Koçtaş mağazası bulunmayan kişiler de internet üzerinden kolaylıkla bank modellerine göz atabilecek ve sipariş verebilecektir. İnternet üzerinden verilen siparişler, kişilerin adreslerine de bağlı olmakla birlikte, ürünün kargoya verilmesinin ardından en geç 15 gün içerisinde satın alma sırasında belirtilmiş olan adreslere iletilecektir.

Birden fazla parçadan oluşan banklar, parçaları birbirinden ayrılmış şekilde kargoya verilecektir. Birleştirme işlemi satın alıcı kişilere ait olmakla birlikte, ürünlerin birleştirilmesi sırasında izlenecek olan adımlar, kargo ile iletilen paketin içerisinde yer almaktadır. Kargodan çıkan parçalar, yönlendirmeye göre hareket edilerek kolaylıkla kurulabilecektir.

Ofis ve iş yerleri için bank modelleri

Ofis ve iş yerleri için bank modelleri

Ahşap bank modelleri

Ahşap bank modelleri

Tek kişilik bank modeli

Tek kişilik bank modeli

Koçtaş küçük bank

Koçtaş küçük bank

Gri bank

Gri bank

Montana puf bank

Montana puf bank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ