Enza Home markalı inceleyeceğimiz ilk halı modelinin adı Azur’dur. İncelediğimiz Azur halı modelinde gördüklerimiz ve elde ettiklerimiz şunlardır; ilk olarak fotoğraftan da göreceğiniz üzere oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Gri ve mavi renklerin yer aldığı bu halı modelinde renkler uyumlu bir görünüm sergilemektedir. Ayrıca diğer halı modellerinde olduğu gibi bu modelde de renkler solma, yıpranma gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Enza home halı modellerinin birden fazla boyutları bulunmaktadır. Boyutlar değiştikçe fiyatlar değişmektedir.


Enza Home Ocean Halı Modeli

Enza Home Ocean Halı Modeli

Bir diğer Enza home halı modelinin adı ise Ocean’dır. Ocean halı modelinde beyaz, kahverengi ve mavinin birçok tonu yeri almaktadır. Bu tonlar birbiri ile uyum sağlayarak şık bir görünüm elde ederken bu halı modeli bütün dekorasyonlara uyum sağlayabilecek kapasitedir. Bunun yanı sıra dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan Ocean halı modelinin fiyatı ise 496 ile 1329 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Enza Home Vera Halı Modeli

Enza Home Vera Halı Modeli

Bir başka halı modeli ise Vera’dır. Vera halı modeli diğer modellerden farklı olarak Türkiye’de üretilmiştir. Ayrıca Vera halı modelinin kırmızı ve mavi renklerde iki adet seçeneği bulunmaktadır. Mavisi de kırmızı da gerçekten hoş görünen bu halı modeli insanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almakta ve ince, hafif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Favoriler arasında yer alan Vera halı modeli zarif görünümü ile hem sizi hem misafirlerinizi kendisine hayran bırakacaktır. Son olarak Vera halı modeli kullanıldığı odayı dekorasyon anlamında bir seviye üste atlatır.

Enza Home Ceramic Halı Modeli

Enza Home Ceramic Halı Modeli

Enza markalı bir diğer modelin adı ise Ceramic’tir. Adından da anlaşılacağı üzere bu halı modelinin üzerinde beyaz renkli seramik figürlerine yer verilmiştir. Enza Home’un diğer halı modelleri gibi Ceramic halı model anti-statik özelliğe sahip olduğu için elektriklenme gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu halı modelinin fiyatı ise ölçülerine göre 629 TL ve  867 TL’dir.

Enza Home Silken Halı Modeli

Enza Home Silken Halı Modeli

Son inceleyeceğimiz model ise Silken adını taşımaktadır. Bu modelin pembe, mavi ve yeşil renkleri mevcuttur. Üzerinde ise gül deseni bulunmaktadır. Rahat ve konforlu bir yapısı bulunmaktadır. Fiyatı ise 265 ile 425 TL arasında farklılık göstermektedir.

Enza Home Azur Halı Modeli

Enza Home Azur Halı Modeli

Enza Home Moon Halı Modeli

Enza Home Moon Halı Modeli

Enza Home Nova Halı Modeli

Enza Home Nova Halı Modeli

Enza Home Ocean Halı Modeli

Enza Home Ocean Halı Modeli

Enza Home Pune Halı Modeli

Enza Home Pune Halı Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ