Dekor Style

El Yapımı Paspas Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ev dekorasyonunda paspasların ayrı bir yeri vardır, giriş kapısının önünde başlayan bu harika tasarımlar banyo kapıları,balkonlar,çocuk odaları ve mutfaklarda asla kullanmaktan vazgeçmeyeceğimiz tasarımlardır. El İşi Örgü Paspaslar okadar farklı malzemeler kullanılarak tasarlanıyor ki gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız,eski penye kumaşlardan yapılan modeller, halatların örülmesiyle ortaya çıkan inanılmaz güzel modeller, eski havlular, yünler ve daha bir çok değişik malzemeler ve değişik teknikler kullanılarak üretilen paspaslar. Son yıllarda çıkan kalın iplerin kullanıldığı Örgü Paspaslar adeta bir sanat eseri, dantelin zarafetini yerde paspas olarak görmek hem evinizin dekorasyonuna farklı ve estetik bir şıklık katacaktır, hem de kimsede olamayan eşsiz bir tasarıma sahip olacaksınız.

El işi yapmayı ve yeni tasarımlarla ilgilenmeyi sevenlerin çok beğeneceğine emin olduğum ve neredeyse genelinde tığ kullanılan bu harika tasarımlar,çocuk odaları ve mutfaklar için son derece eğlenceli ve sevimli figürleri ile bence en dikkat çeken modeller diyebilirim. Dekorasyonda farklı ve estetik ürünler kullanarak kendi el emeğinizi evinizin her köşesinde görmek istiyorsanız, sizlere ilham vereceğini düşündüğüm en ilginç ve en güzel modelleri seçerek galerim de derledim, yapımı çok pratik ve keyifli olan bu modellerden birini seçerek sizlerde evlerinizde kendi sanat eserlerinizi sergileyebilirsiniz.

Şişle Örülmüş Paspas Modelleri Galerisi

En çok tercih edilen modellerden biri de kare örgü paspas diyebiliriz. Kare olduğu için titiz ve görsel olarak düzene önem veren kişiler için oldukça önemli bir görsele sahip olduğunu belirtebiliriz. Ama paspas modellerinin çoğunu incelediğimiz zaman tığ ile örülmüş olduğunu görebiliriz. Kaliteli paspas kullanmak istiyor iseniz bunu unutmamanız gerekiyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Zerrin ertek dedi ki:

  İnternetten Satışınız varmı

  1. DekorStyle dedi ki:

   Zerrin Hanım,

   Malesef Hiçbir Şekilde Satışımız yoktur. anlayışınız için Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ