Dekor Style

El Yapımı 17 Güzel Çocuk Odası Minder Modeli

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Çocuk Odası Dekorasyonu için el yapımı oldukça şık minderler ,özellikle kış aylarında çocuklarınızı soğuktan koruyacak son derece gerekli ürünlerdir.Hem bebek odalarına hemde çocuk odalarına bu güzel minderlerden bir kaç tane yaparak onların üşütüp hasta olmalarını engellemiş olacaksınız. Çocuklar genelde yerde oturup oynamayı çok severler ,yerdeki halılarınız ne kadar kalın ve yünlü olursa olsun zeminden gelen soğuğu engelleyemezler,bu durumda en güzel çözüm yerlere rengarenk ve değişik modellerde çocuklarınızın seveceği şekilli minderlerden yaparak onları ,hem minderlerin üzerinde oturmaya hemde onlarla oynamaya teşvik etmiş olacaksınız.

Minder halı ve kilim daha çok yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca çocuklarınız genellikle yerde oynamayı tercih ederler. Çünkü onlar için daha rahat ve daha büyük bir oyun alanıdır. Kış mevsimlerinde sürekli çocuklarınızın yerde olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde üşütme gibi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Kış aylarında çocuğunuzu koruyacak olan bu minder modellerinden sizlerde birkaç adet sahip olmalısınız. Ayrıca çeşitli halı modelleri çocuğunuzun cildine zarar vermesinden ötürü minder modellerine yönelebilirsiniz. Minderler taşınabilir özelliği ile de ön plana çıkarken çocuğunuz farklı bir odada ve yerde oyun oynuyorsa onu korumak amaçlı tehlikeli yerlere minderlerin izi yerleştirerek daha güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Minderler birçok ünlü marka tarafından tasarlanıp üretilebildiği gibi el becerisi yüksek insanlar tarafından da yapılabilmektedir. Eğer sizlerde el işlerine meraklıysanız mutlaka minder modeli yapıp çocuğunuz için de yararlı bir adım atabilirsiniz. Gelin şimdi birbirinden şık minder modellerini fotoğraflarla birlikte inceleyelim.

İlginizi Çekebilir  Renkli Ve Eğlenceli Çocuk Odası Dekorasyonları

El Yapımı Çocuk Minderleri ,isterseniz örgü olarak isterseniz rengarenk kumaşları kullanarak yapabileceğiniz son derece kolay ve eğlenceli el işleridir.Sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyerek hangisini uygun görürseniz o modeli yaparak çocuklarınızın beğeneceği bir oyuncak olarak ta düşünebilirsiniz.El işi yapmayı seven bayanların el becerileri doğrultusunda örgü veya dikiş olarak tasarlanabilir ve çocukların odalarında renkli bir dekor,aksesuar,oyuncak olarak ta tasarlanabilen bu güzel minderler,kış boyunca çocuklarınızın elinden düşmeyecektir.Sizler için 17 Güzel Minder Modeli ni galerimizde derledik ,incelemenizi tavsiye ederiz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ