Dekor Style

Duvara Monteli Bilgisayar Çalışma Masaları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Dar mekanlar için düşünülmüş en güzel fikirlerden biri diyebiliriz Duvara Monte Masalar için,bazen ne salonda ,ne oturma odasında ,nede yatak odasında bir türlü yer bulamadığımız Çalışma Masaları evinizin koridoruna ,Mutfağına veya herhangi bir köşe kolayca monte ederek ,kullanmak istediğiniz zamanlarda açıp işiniz bittiğinde de kapatıp neredeyse hiç fark edilmeyecek kadar az bir yer işgal ediyor. Bilgisayarı çok az kullananlar ve evinde ara sıra çalışması gerekenler için düşünülmüş son derece kullanışlı bir tasarım olan katlanan masalar küçük dairelerde yaşayanlar için oldukça uygun modellerden oluşuyor.

Bir çok ünlü mobilya markasınında bu tarz ürünleri bulunmaktadır ,ama biraz el becerisi olan beylerin çok kolay bir şekilde bu masaları kendilerinin de yapabileceğine eminim.Bir kaç küçük el aleti ve biraz malzeme ile son derece kullanışlı ve rahat bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel modelleri seçerek galerimizde derledik satın almak veya kendiniz yapmak isterseniz galerimizde yer alan modellerden nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz.

2017 Yılında dekorasyonlardaki yerini alacak olan dekoratif duvara monteli ürünlerden artık hayatımızın bir parçası olan bilgisayarlarımız için. Her evde olması ve dekoratif açıdan bir güzellik katması açısından bilgisayar masaları dekorasyonumuzda önemli bir yere sahip.

Duvara Monteli Bilgisayar Çalışma Masaları 2017

İlginizi Çekebilir  Ev Dekorasyonunda Ekose Desenlerin Zarafeti

İyi günler değerli takipçilerimiz. Dekorasyon alanında sizlere yeni ve taze bilgiler vermeye süratle devam etmekteyiz. Bildiğiniz üzere teknoloji giderek  gelişmektedir. Ve bu nedenle  teknolojik aletlerin sayısında bir ilerleme söz konusudur. Ve bu aletler zamanla evimize kadar girmektedir. Evimizde yer alan başlıca teknoloji aletlerinden birisi de bilgisayarlardır. Günümüz telefonlarının gelişmişliği nedeni ile pek ihtiyaç duyulmayan bilgisayarlar yine de en gözde teknoloji ürünlerindendir. Bilgisayarların hangi odada nasıl kullanılacağı biz kadınlar için büyük bir problemdir.  Çünkü bilgisayarla fazla yer kaplayabilmektedir. Bu nedenle çözüm olarak bilgisayar için tasarlanıp üretilmiş masalarda bulduk. Bilgisayar masaları dekorasyona olumsuz bir etki etmemekle birlikte toplu ve modern bir görünümü ile dekorasyonunuzu olumlu etkileyecektir.

Bilgisayar masalarını evinizde kullanabileceğiniz odaların başında ise oturma odalarınız veya boş odalarınız yer almaktadır. Salon, mutfak, çocuk odaları bilgisayar masaları için uygun değildir. Son zamanlarında trend eşyalarından olan  bilgisayar masalarının farklı modelleri bulunmaktadır. Özellikle duvara monte edilebilen  bilgisayar masaları dekorasyon dünyasının  trend listesinin üst sıralarında yer almaktadır. Duvara monte edilebilen bilgisayar masaları oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz bir masaya sahip olursunuz. Ayrıca bilgisayar masalarında çalışma olanağı da bulunmaktadır. Bu masalarda işiniz ile ilgili çalışmalarda yapabilirsiniz. Rahat bir hareket alanına sahip olan bilgisayar masalarının günümüzde birçok farklı rengi mevcuttur. Rengini belirlerken oda içerisindeki renklere uyum sağlamasını göz ardı etmeyiniz. Bunun yanı sıra bilgisayar masalarının birçok rafı bulunmaktadır. Bu raflara evinizdeki gereksiz eşyalara yerleştirebilirsiniz. Ayrıca bu raflara kitap okumayı seviyorsanız kitaplar yerleştiriniz. Bilgisayar masalarının raflarına aksesuar koyarak  masayı daha modern ve şık bir hale büründürebilirsiniz. Bilgisayar masası temin etmeden odanın boyutlarına uygun bir ebada sahip bilgisayar masası modeli seçiniz. Hem boyutlarını hem de oda içerisindeki yerini daha önceden belirlerseniz daha sorunsuz bir dekorasyon planına sahip olursunuz.

duvara-monteli-masa

 


 

duvara-monte-katlanır-bilgisayar-çalışma-masası

duvara-monte-katlanir-masa

duvara-monte-masa

duvara-monte-masa-nasil-yapilir


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Filiz Ertürk dedi ki:

  Merhaba duvara monte ders çalışma masasıhakkında bilgi istiyorum

 2. bilgisayar bakım dedi ki:

  Her zamanki gibi harika bir konu olmuş

 3. nilufer altinayar dedi ki:

  fiyatları öğrenmek istiyorum

  1. DekorStyle dedi ki:

   Nilifer Hanım,
   Fiyat bilgisi ulaştırılacaktır.

 4. Abdullah dedi ki:

  Showroom nerde ziyaret etmek isterim

  1. DekorStyle dedi ki:

   Abdullah Bey,
   Maalesef Showroomumuz yoktur. Dekorasyona dair bilgiler vermeye çalışıyoruz.
   Anlayışınız için teşekkürler.

 5. Seçil dedi ki:

  Merhaba benimde beğendiği duvara monte, beyaz, raflı bir çalışma masası var nasıl bilgi alabilirim?

BİR YORUM YAZ