Dekorasyonun giderek önemsendiği ve geliştiği ülkemizde duvar dekorasyonlarında oldukça popüler olduğunu görmekteyiz. Duvar dekorasyonlarında duvar kağıtları, tablolar, aynalar ve çeşitli aksesuarlar kullanılmaktadır.  Bunun yanı sıra duvar dekorasyonlarında trend uygulamalardan birisi de tuğla kaplamalardır. Özellikle yabancı ülkelerde sıklıkla tercih edilen bu işlem ülkemizde de kendisine yer bulmaktadır.


Tuğla kaplamaları ev içerisinde istediğiniz odaya uygulatabilirsiniz. Ancak genel olarak incelediğimizde insanların tuğla kaplamaları genellikle salonlarda tercih ettiğini görmekteyiz. Odanızın duvarlarını komple tuğla kaplamalar ile döşetebilirsiniz. Tabi bildiğiniz üzere artık duvarlarda farklılık olması da oldukça moda bir işlemdir. Bir duvarınız sade iken diğer bir duvarınızda farklı tasarlanmış dekoratif işlemler yapabilmektesiniz. Bu nedenle odanızın herhangi bir duvarında tuğla kaplamalara yer vererek farklı bir görünüme imza atabilirsiniz.

Tuğla kaplamalar döşenmiş  odaları incelediğimizde tuğla kaplamanın oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olduğunu dile getirebilirsiniz. Ayrıca tuğla görünümü odaya ayrı bir sıcaklık ve nostaljik görünüm katmaktadır. Özellikle Retro tarzın hakim olduğu oda dekorasyonları oldukça uyumlu durmaktadır. Bunun yanı sıra tuğla kaplamalar birçok renk ve eşya ile mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Ayrıca evinizin duvarlarını tuğla kaplamalara döşetmek istemiyorsanız tuğla görünümlü duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Tuğla kaplamalı duvarları incelediğimizde bu duvarların birçok eşya ve ürünle uyum sağlayıp şık bir görünüm oluşturduğunu görmekteyiz. Özellikle tablo ve çerçeveli fotoğraflar tuğla kaplamalı duvarlarda hoş bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca tuğla kaplamaların oda dizaynına göre çeşitli renklerini de elde edebilirsiniz. Tuğla kaplamalar aydınlatmalarla daha ferah bir ortam oluşturduğu gibi hafif ışıkta hoş bir atmosfer oluşturmaktadır.

Tuğla Kaplama Modelleri

Tuğla Kaplama Modelleri

Tuğla Kaplama Modeli

Tuğla Kaplama Modeli

Tuğla Kaplamalar

Tuğla Kaplamalar

Salon Tuğla Kaplamalar

Salon Tuğla Kaplamalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ