Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duvar dekorasyonu önerileri duvar rengine, tasarımına önem veren ve duvarları ile dekorasyonuna yön veren tarzlar ile sizleri buluşturuyoruz.


Evlerimizi dizayn ederken seçmiş olduğumuz dekorasyon akımı , mobilya grubu ve renkler kadar duvar dekorasyonu da oldukça önemli bir yere sahiptir. Duvar dekorasyonunu uygun ve doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz ev dekorasyonuna olumlu bir katkısı bulunacaktır. Duvarlarınızın boş olması dekorasyonunuzu daha sade bir hale getirecektir. Sade bir görünüm istemiyorsanız mutlaka duvarlarınızı doldurunuz.

Duvar dekorasyonunda neler kullanılır diye merak ediyorsanız sizlere ilk önerimiz duvar kağıtları olacaktır. Duvar kağıtları son zamanlarda giderek popüler hale gelerek birçok farklı modeli tasarlanmaya başlanmıştır. Evin her odasına uygun duvar kağıdı modeli bulunmaktadır. Salon , çocuk odası veyahutta yatak odası duvarlarınızda duvar kağıtları kullanarak odalarınızı daha şık ve modern bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunda kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise tablo ve çerçevelerdir. Sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı şık çerçevelerle kullanarak duvar dekorasyonunuzda yer verebilirisiniz. Veya beğendiğiniz bir tabloyu duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Duvarlarınıza bölmeli raflar yerleştirerek bu raflara çeşitli süs eşyası yerleştirerek odanıza farklı bir hava katabilirisiniz. Bu rafları salon ve çocuk odasında kullanarak ortalık da bulunan gereksiz eşyalarınızı da yerleştirerek ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Son olarak ise son günlerde popüler hale gelen deniz süngeri  ve boyası ile duvarlarınızı boyayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar dekorasyonunun vazgeçilmez ürünü ise aynalardır. Aynalar odanızı daha ferah ve geniş gösterecektir. Çerçevesi lüks ve şatafatlı bir ayna modeli seçerek salonlarımızın duvarlarında yer verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ