Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerimizde en çok kullanılan odalarında başında salonlardan sonra mutfaklar gelmektedir. Özellikle biz kadınların gün içinde çoğu vakitleri mutfakta geçmektedir. Bu nedenle mutfak dekorasyonu doğru bir şekilde yapılmalı ki, mutfak içerisinde rahat hareket edip mutlu olabilelim. Mutfak dekorasyonunda ortam içindeki en önemli eşyalardan birisi de mutfak masalarıdır. Mutfak masaları seçerken şık ve modern bir yapıda olmasına dikkat ederken, mutfak masasının boyutları ve dayanıklılığı da oldukça önemli noktalardır. Bu noktalara dikkat ederek bir mutfak masası modeli seçmeniz gerekirken 2017 yılında Doğtaş markasının mutfak masası modellerine göz atalım.


İlk mutfak masası modelinin adı Enjoydur. Enjoy mutfak masası beyaz renkte olup sandalyelerinde kırmızı rengi ve çeşitli desenler yer almaktadır. Enjoy mutfak masasının boyutları ise genişliği 1200 cm, yüksekliği ise 758cm’dir.  Bu mutfak masasının fiyatı ise 865 TL’dir.

Doğtaş markasına ait bir diğer mutfak masası modelinin adı ise Caritadır. Carita mutfak masası Amerikan ceviz kaplaması ile oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca bu mutfak masasının ayakları ile masa yapısı arasında bir uyum söz konusudur. Fiyatı 1010 TL olan Carita mutfak masası modelinin genişliği 1025 cm, yüksekliği ise  750 cm’dir.

Bir diğer modelin adı ise Aletta’dır. Aletta mutfak masası modelinin çeşitli kısımlarında farklı renklere yer verilmiştir. Masa üstünde barok rengi kullanılırken, masanın yan kısımlarında ise bej rengi hakimdir. Masa ve sandalyelerin ayaklarında ise kurutulmuş gürgen ağacı kullanılmıştır. Fiyatı 830 TL’dir.

Farklı modellerden bir diğerinin adı ise Halleydir. Halley mutfak masası konforlu yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle kullananların sandalye süngerinin rahatlığından çok memnun kalmışlardır. Metal görünümü ile şatafatlı ve lüks bir görünüme sahip olan bu mutfak masası modelinin fiyatı ise 605 TL’dir. Genişliği 1400 cm, yüksekliği ise 750 cm’dir.

Son olarak inceleyeceğimiz mutfak masası modelinin adı Noa’dır. Noa mutfak masasının hem beyaz hem de turkuaz rengi mevcuttur. Tek elle açılabilir ve genişletebilme özelliği olan bu masa modelinin fiyatı ise 850 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ