Dekor Style

Dış Mekan Oturma Grubu Modelleri ile Yeni Yaşam Alanları Yaratın

Snoc Outdoor Furniture dış mekan oturma grubu modelleri sizi evinizin açık alanlarında huzur dolu anılar biriktirmeye davet ediyor. Koleksiyonlardaki parçalar hayatın tadını paylaştığınız sevdiklerinizle beraber konfor katsayısı ve estetik seviyesini yüksek mobilyalarla kurgulanan bahçelerde dilediğiniz gibi zaman geçirmenizi sağlıyor. Bahçeleri sosyalleşme merkezi haline getiren dış mekan oturma grupları bedeni içine çekerken ruhun ihtiyaç duyduğu sanatsal enerjiyi sunmayı da asla ihmal etmiyor. Siz de kalitesi duruşundan belli parçalarla yarattığınız aksanlar sayesinde bahçelere biçilen rolleri değiştirebilir, açık alanlara yepyeni bir kimlik kazandırabilirsiniz.

Kalite ve Yenilikçi Vizyonu Bir Araya Getiren Dış Mekan Oturma Grubu Koleksiyonları

Snoc Outdoor Furniture dış mekan oturma grupları özel olarak üretilen nitelikli materyalin vizyoner bakış açısıyla sektörde farkını ortaya koymuş tasarımcıların ellerinden geçmesi sonucunda elde ediliyor. Koleksiyonlarda kullanılan ahşap, özel ve lisanslı olarak yetiştirilen akasya ve teak ağaçlarından üretiliyor. A+ kalitesiyle ön plana çıkan ahşap zamansız ruhunu açık havanın zorlu koşullarına karşı dayanıklı genleriyle harmanlıyor. Dış mekan oturma grubu koleksiyonlarında açık alan mobilyalarının vazgeçilmezi rattan da var. Hem sentetik hem de doğal rattanı kusursuz bir şekilde işleyen Snoc Outdoor Furniture kreasyonlarında el işçiliğinin kendine has lezzetine de yer veriyor. Modernist ruhuyla alanları ele geçiren alüminyum ise Snoc Outdoor Furniture koleksiyonları içerisinde yer alan parçaların aurasını yükseltiyor.

Değişen Formları ile Her Alana Uyum Sağlayan Dış Mekan Oturma Grupları

Snoc Outdoor Furniture dış mekan oturma grubu kreasyonları arasında her boyuttan ve her şekilden bahçeye hayat katabilecek, farklı formlarda ürünlere yer veriliyor. Takımlar genel olarak koltuk, ikili ya da üçlü kanepe ve sehpa sistemlerinden oluşuyor. Dar alanlara konfor taşıyan ikili koltuklar minik puflarla da tamamlanabiliyor. Ayrıca L şekli itibariyle alanlara sıcak ve samimi bir hava katan köşe koltuklar da dış mekan oturma grubu modelleri arasında. Minimalden genişe doğru değişen boyutları sayesinde hem kalabalık grupları hem de çekirdek aileyi ergonomi kodları çerçevesinde ağırlayan köşe koltuklara tekli parçalar ve puflar eşlik ediyor. Heykelsi formlarıyla göz dolduran sehpalar ise üst düzey fonksiyonellik seviyesi ile kullanıcısının konforunu taçlandıran parçalar arasında. Farklı oturma grubu modellerine eşlik eden dış mekan masa ve sandalye takımları ise alanların kullanışlılık seviyesini yükselterek yaşamı bahçeye taşıma imkanı tanıyor.

İlginizi Çekebilir  Sezonu Yeni Moda Bahçe Mobilyaları

Kişisel Stil Haritanıza Uygun Parçalar Bulabilirsiniz

Snoc Outdoor Furniture dış mekan oturma grubu modelleri arasında farklı stil kodlarına özel dizaynlar yer alıyor. Natürel ruhunu her alana taşımak isteyen ve bahçeye yerleştirilen her bir parçanın doğayla mükemmel bir ahenk yakalamasına önem veren kullanıcılar ahşap takımlara yöneliyor. Genellikle açık tonlardaki minderle tamamlanan ahşap dokulu dış mekan oturma grupları tabiatın bir parçası gibi duruyor.

Açık alanlarına sofistike ve egzotik dokunuşlar yapmak isteyenlerin tercihi ise, rattan. Toprak tonları ve yeşilin hakimiyetindeki rattan dış mekan oturma grupları havuz başlarına hareket katmak, doğanın kalbinde koza yaratmak için ideal. Örgü ve hasır formu ile sıcak sahillerin baş döndüren rüzgarlarını evlere taşıyan rattan mobilyalar açık alanlarda özgün bir atmosfer yaratmak isteyenleri kendine çekiyor.


Modern dizaynlardan vazgeçemeyenlerse kendini metal odaklı dış mekan oturma grupları arasında buluyor. Rafine ve soğuk duruşu kimi zaman ahşap kimi zaman da rattan ile ısıtılan parçalar bahçelerde eklektik ve özgün bir hava oluşturuyor.

Siz de Snoc Outdoor Furniture dış mekan oturma grubu kreasyonlarını inceleyerek kendi stil atlasınıza uygun parçaları seçebilir, tabiatın beden ve ruh üzerinde yarattığı büyülü etkinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ