Dimax mobilyaya ait olan yatak odası modellerinden ilkinin adı TV6KP’dir.  Bu yatak odası modeli yatak, dolap ve komodinden oluşmaktadır. Genel olarak baktığımızda yatak odası modelinde beyaz, gül kurusu ve pudra renklerinin kullanıldığını görmekteyiz. Yatak örtüsünde beyaz ve açık pembe renkleri kullanılırken yatak başlığında ise bordo, gül kurusu rengi hakimdir. Özellikle yatak başlığının şık görüntüsü birçok kadını kendisine hayran bırakmaktadır.


Dimax Mobilya TV6KP Yatak Odası

Dimax Mobilya TV6KP Yatak Odası

Bir diğer modelin adı ise IL6KP olarak geçmektedir. Bu modele baktığımızda ise genel olarak beyaz rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Yatak örtüsü ve yastıklarda ise şeftali pembesine yakın bir renk kullanılmıştır. Ayrıca dolabın bir kapağı boydan boya aynadır. Bu özelliği ile oda daha geniş ve ferah bir hal almaktadır. Sizlerde yatak odalarınızı daha geniş ve ferah bir hale büründürmek istiyorsanız beyazın ve aynanın kullanıldığı bu yatak odası modelini tercih etmelisiniz.

dimax-mobilya-_l6kp-yatak-odasi

Dimax Mobilya I&KP Yatak Odası

Dimax mobilyaya ait olan bir diğer yatak odası modeli ise IA6KP’dir. Bu yatak odası modelinde ise altın sarısı ve beyaz renk birlikte kullanılmıştır. Yatak başlığı oldukça büyüktür. Bu yatak odası modelini yatak odası büyük boyutlarda olanların almasını tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra altın sarısı kullanılması bu modeli oldukça lüks ve şatafatlı bir görünüme kavuşturmuştur.

dimax-mobilya-ia6kp-yatak-odasi

Bir başka model ise SH6KP’dir. SH6KP modeli diğer modellere nazaran renk bakımından biraz farklılık göstermektedir. Krem, kahverengi ve griye yakın renklerin kullanıldığı bu model konforlu ve rahat yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sahip olduğu süngerler sayesinde insanlara eşsiz bir dinlenme keyfi yaşatan bu yatak odası modelini rahatlığa önem verenler mutlaka tercih etmelidir.

dimax-mobilya-sh6kp-yatak-odasi

Dimax Mobilya SH6KP Yatak Odası

Bir diğer model ise IF6KP’dir. Bu modelde de altın sarısı ve beyaz rengi birlikte kullanılmıştır. Şık ve modern görünümlü bir yatak başlığı bulunmaktadır. Ayrıca bu yatak odası modelinde diğer modellerden farklı olarak makyaj masası da bulunmaktadır. Kadınlar için oldukça önemli olan bu unsur odaya farklı bir görünüm katmaktadır.  Duvardaki dekoratif makyaj masası aynası odaya derinlik katmıştır.

dimax-mobilya-if6kp-yatak-odasi

Dimax Mobilya IF6KP Yatak Odası

Firma Fiyatları Sitesinde Belirtilmemiş.

dimax-mobilya-idq6k-yatak-odasi

Dimax Mobilya IDQ6K Yatak Odası

dimax-mobilya-ip6kp-yatak-odasi

Dimax MobilyaIP6KP Yatak Odası

 

Bir önceki yazımız olan Çok Kullanışlı Duvar Tipi Yatak Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ