Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere ülkemiz mobilya markası olarak oldukça zengindir. Ülkemizde kaliteli mobilya markaları bulunduğu gibi bu markalarımız yurtdışı ülkelere de sarışlar yapılmaktadır. Hem ülkemizdeki insanlar hem de yurtdışındaki insanların ülkemizdeki markaları tercih ettikleri inkar edilemez bir aşikardır. Nitekim ünlü mobilya markalarımızdan birisi de Dimax mobilyadır. Mobilya konusunda etkileyici bir geçmişi olan Dimax mobilya yıllardır hizmet vermektedir.


Nitekim Dimax mobilya ev dekorasyonu için birçok odalara uygun mobilyalar tasarlamaktadır. Bu odalardan birisi de salonlarımızdır. Salonlarımızda oldukça şık ve etkileyici tarzda salon takımları tasarlamaktadırlar. Salon takımlarında farklı renkler kullanılan mobilyalar üretilirken bu renkler oldukça canlı tutulmuştur. Bilirsiniz ki salon takımlarında renkler oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan odasının en çok kullanılan eşyası salon takımlarında renkler kalıcı özelliğe sahip olmalıdır. Birçok salon takımında kullanmaya dayalı renklerde solmalar meydana gelmektedir. Dimax mobilya bunu önleyerek canlı renkler kullanmıştır.

Dimax mobilyanın ‘HMAKP’ adlı salon takımında bu canlı renkleri göreceksiniz. Yıllarca kullanıma rağmen renkler hala canlı ve mükemmel bir görünümde olacaktır. Ayrıca salon takımları için diğer önemli bir husus rahatlıktır. Rahat ve konforlu bir salon takımında zamanınızı daha keyifli fırsatı yakalayacaksınız.

‘ TWPKP’ adlı salon takımı modeli Chester tarzına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Chester tarzın giderek popüler olmasından sonra bu model oldukça fazla bir şekilde insanlar arasında tutulmuştur. Bunun yanı sıra klasik salon takımları da bulunmaktadır.

Dimax’ın ‘BİPKP’ adlı salon takımı klasik görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bir adet tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik mobilya grubundan oluşmaktadır. Chester tarzda üretilmiş diğer bir Dimax salon takımı modeli ‘ Uludağ’ modelidir. Uludağ modelinde krem renk kullanılmıştır. Krem renk bütün salon dekorasyon renklerine ve modeline uyum sağlayarak yakışacak bir salon takımı modelidir. Son olarak Dimax mobilya lüks ve şatafatlı görünümlü salon takımları da tasarlamaktadır. ‘

HMKTP’ adlı salon takımı geniş salonlarınızda yer verebileceğiniz bir modeldir. Ayrıca Dimax mobilya salon takımlarını ofis dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ