Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salonlarımız evimizin en gözde odasıdır. Salonlarımızda yer alan eşyalardan birisi de yemek takımlarıdır. Yemek takımları salonlara şıklık ve modern bir görünüm katan eşyadır. Ve günümüzde salonlarda artık en çok tercih edilen eşyalardan birisi de yemek takımlarıdır. Özellikle geniş ve büyük boyutlardaki salonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hal böyle olunca ülkemizdeki birbirinden  ünlü mobilya markaları salonlarda kullanılabilecek yemek takımı modelleri üretmektedir. 2017 yılında Dimax mobilyaya ait yemek takımı modellerini sırasıyla inceleyelim.


Dimax mobilyaya ait yemek takımı modellerinden ilki TV8KP adı altında geçmektedir. 4 kişilik bir yemek takımı modeli olan bu modelde sandalyelerde krem ve kahverengi tonlar birlikte kullanılmıştır. Bu modeldeki sandalyeler kol kısmına yer verilmemiştir. Oturulacak kısım oldukça geniş tutulmuştur. Son olarak bu yemek takımı çoğu renkle uyum sağlayabilmektedir.

Dimax mobilyaya ait yemek takımı modellerinden birisi de ES8KP’dir. Dört kişilik yemek takımı modellerinden olan ES8KP modelinde masanın üst kısımlarında açık ton kahverengi kullanırken, bir kısmında ise beyaz renk hakimdir. Yemek takımının sandalyelerinde ise yine açık kahverengi  kullanılmıştır. Bu yemek takımını beyaz rengin hakim olduğu bir  salon dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

2017 yılında Dimax mobilyanın koleksiyonunda yer alan yemek takımı modellerinden bir diğeri de IA8KP’dir. Bu model tamamı ile beyaz renkten oluşmaktadır. Beyaz renk daha çabuk kirlenebilme özelliğinden dolayı kadınlar tarafından korkularak tercih edilse de oldukça zarif ve lüks bir görünüme sahiptir.

Dimax mobilyanın modern ve şık görünümlü yemek takımı modellerinden olan  IN8KP modeli 4 kişiliktir. Bu yemek takımında beyaz rengin yanı sıra altın sarısı renkler kullanılmış ve şatafatlı bir görünüm dizayn edilmiştir. Ayrıca oldukça konforlu yapıda süngerler kullanılarak yemeğinizi rahat bir şekilde yemenizi sağlayacaktır.

Son olarak Dimax mobilyanın farklı renklerde yemek takımları da mevcuttur. En çok ön plana çıkan modellerinden birisi de SH8KP’dir. Lacivert rengin hakim olduğu bu model salonlarda kusursuz bir şekilde göz kamaştırıyor.

2017 yılının Dimax mobilyaya ait diğer yemek takımı modellerini galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ