Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere çocuklarımız bizler için dünyadaki en değerli ve en önemli varlıklarımızdır. Ve çocuklarımızın sağlıklı ve düzenli bir şekilde büyüyüp gelişmesi için ev, ev ortamı oldukça fazla bir şekilde etkilidir. Bu nedenle çocuk odası dekorasyonunu doğru bir şekilde dizayn etmeliyiz. Çünkü çocuk odası dekorasyonu çocuklar üzerinde psikolojik ve bedensel etkiler bırakabiliyor. Çocuk odası dekorasyonlarının doğru olabilmesi için önemli unsurlardan birisi de aydınlatmalardır. Aydınlatma oda içindeki hava değiştirebilmektedir. Bilirsiniz ki çocuklar oldukça yaramaz oldukları için aydınlatmaları doğru kullanmalıyız. Ki evlatlarımız gece yatarken karanlıktan korkabilme ihtimalleri bulunmaktadır. Bu nedenle tercih edeceğimiz aydınlatma ürünleri evlatlarımızın gözünü almayacak, rahatsız etmeyecek ve bizim de rahat bir görüş alanına sahip olmasını sağlayacak bir düzeyde olmalıdır.


Denokids markası 2017 yılında çocuk odası dekorasyonunda kullanabileceğimiz farklı modellerde lamba modelleri üretmektedir. Bu lamba modellerine sırasıyla göz atalım.

Çocuklar küçükken birçok hayvana sevgi duymaktadır. Bu hayvanlardan birisi de kuşlardır. Özellikle kız çocuklar kuşlara ilgi göstermektedir. Denokids markasına ait Minik kuşlar gece lambası beyaz ve pembe renklerden oluşmakla birlikte kuş figürlerine sahiptir. Bu gece lambasının fiyatı ise 89 TL’dir.

Denokids markasının gece lambalarından birisi de Mavi yelkenli gece lambasıdır. Bu gece lambasının fiyatı 89 TL olmakla birlikte çapı 13 cm, yüksekliği ise 33 cm’dir. Bu gece lambasında yelkenli bir gemi deseni bulunmakla birlikte bu desenler nakışlarla işlenmiştir.

Erkek çocuklarınız için tercih edebileceğiniz gece lambası modellerinden birisi de araba desenli gece lambasıdır. Fiyatı 89 TL olan bu gece lambası desenler aplike ile işlenmiştir. Tıpkı diğer gece lambalarında olduğu gibi çapı 13 cm, yüksekliği ise 33 cm’dir.

Kız çocuklarınız için ise kelebek figürlü gece lambası modelini tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak diğer gece lambaları ile aynı fiyata sahip olan bu modelde çevresini aydınlatma konusunda oldukça iyi bir seviyeye sahiptir.

Bunun yanı sıra çocuk odalarında tercih edebileceğiniz tavan lambaları da bulunmaktadır. Tavan lambalarının fiyatı da aynı olmakla birlikte çocuğunuzun cinsiyetine göre farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ