Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekorasyonun giderek popüler olması ile birlikte evimizin her odasında yeniden düzenlemeler ve dekoratif işlemler yapılmaktadır. Bu odalardan birisi de çocuk odalarıdır. Çocuk odaları hem yeniden düzenlene bildiği gibi yeni çocuk sahipleri de çocuk odalarını dizayn edebilirler. Çocuk odalarının en önemli eşyalarının başında halılar gelmektedir. Halılar bütün odalarda dekorasyonu olumlu anlamda etkilemektedir. Görüntüsüyle diğer odalarda şık ve modern bir görünüm oluşturan halılar çocuk odalarını ise daha eğlenceli ve sevimli hale getirmektedir. Günümüzde birçok marka çocuk odası dekorasyonu için farklı farklı modellerde halılar tasarlayıp üretmektedirler. Bunlardan birisi de Denokidstir.


Denokids markasının çocuk odası için tasarladığı halı modelleri evladınızın cinsiyetine göre farklılık göstermektedir. Evladınızın cinsiyeti erkekse araba, spor ve çeşitli çizgi film karakterlerinin figürlerinin bulunduğu halı modelleri üretmektedir. Evladınız kız ise kuş, çiçek gibi figürlerinin bulunduğu halı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çocuk odaları için halı modeli tercih ederken halının temiz bir yapıda olması da önemlidir. Halı modellerinin antibakteriyel olmasına özen gösteriniz. Çünkü çocukların vücut yapısı daha narin bir yapıdadır. Özellikle halılar birçok hastalığa neden olabilmektedir. Bu nedenle halı modeli seçerken çok dikkatli davranmalısınız.

Halıların toz ve kir tutmayan modellerine yöneliniz. Denokids’in üretmiş olduğu halılar antibakteriyel bir özelliğe sahiptir. Ayrıca çocuklar bildiğiniz üzere odalarını çok severler. Ve odalarında oyun oynayarak gün içindeki vakitlerini burada geçirirler. Oyun oynarken halılarda dizlerine zarar verebilme ihtimali bulunmaktadır. Özellikle kalite yönünden eksik halılarda bu sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Denokids’in tasarladığı ve üretmiş olduğu halılar evladınızın cildine zarar vermeyecek cinstendir. Halı modellerinizi seçerken çocuk odası dekorasyonlarınızın ana tema ve rengine uyumlu olması gerekmektedir. Aksi takdirde dekorasyon bazında çocuk odalarınızın hoş bir görünümü olmaz. Ayrıca çocuk odası halı modellerinin kolay temizlenebilir bir modelde olmasına özen gösteriniz. Özellikle çocuklar odalarını daha kirli kullanmaktadır. Bu nedenle daha kolay temizlenebilir ve daha az kir tutacak bir halı modeli seçiniz.

Denokids’in 2017 yılında çocuk odaları için tasarlamış olduğu halı modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ