Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekoratif Uzun Lavabo Modellerini 2017 de Evlerimizi Yenileme Adına veya Yeni Ev Yaptırıyorsak Fikir Edinme Amacıyla Bu Konumuz da Derledik.


Değerli takipçilerimiz dekorasyon alanında her gün yeni  bilgiler eklenen sitemizde bugün banyo dekorasyonların da ki lavabo modellerini inceleyeceğiz. Banyo dekorasyonlarında en önemli seçimler arasında lavabolarda yer almaktadır.

Banyo dekorasyonlarında son zamanların trendi uzun lavabo modelleridir. Eski banyo dekorasyonlarında kullanılan kısa ve küçük lavabo modelleri şimdi yerini uzun ve geniş lavabolara bırakmıştır. Uzun lavabo trendi günden güne giderek yaygınlaşarak ülkemizde de her eve giriş yapmaktadır. Uzun lavabo modellerinin diğer küçük ve kısa lavabolara göre belirli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında geniş ve uzun olması dolayısıyla daha fazla eşya ve aksesuar bulundurabilen bu uzun lavabolar banyodaki su sıçraması sorununa da bir çözüm olmuştur. Ancak uzun lavaboları boyutları büyük olan banyolarda kullanmanız daha doğru olacaktır. Çünkü küçük banyolarda bu tip uzun lavabo modelleri daha fazla yer kaplayarak banyodaki daha geniş ve ferah görünme amacını ters düşecektir.

Site çalışanlarımızın yaptığı araştırmalara göre banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen lavabo modelleri arasında cam ve seramik lavabolar ön plana çıkmaktadır. Sizlerde banyo dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız uzun cam veya seramik lavabo modellerinden birisini tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ