Dekor Style

Dekoratif Salon Aydınlatma Fikirleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Dekoratif Salon Aydınlatma Fikirlerini Bu Konumuzda Aydınlatma Yapacaklara veya Salonundaki Aydınlatmasından Memnun Olmayan Takipçilerimiz için Bu Konumuzu Derledik.

Değerli takipçilerimiz ev dekorasyonlarında en çok zorlanan odaların başında salonlar gelmektedir. Salonlarımızı gerek vakit geçirmek gerekse  misafir ağırlamak için sıklıkla kullanmaktayız. Bu denli fazla kullanılan salonlarımızın aydınlatmaları oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bilirsiniz ki aydınlatması yeterli olmayan odalar boğuk bir görünüme ve dizayna sahip olup insanları olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle salonlarımızı iyi bir aydınlatma seviyesinde kullanmalıyız.

Salonlarda son zamanlarda en moda aydınlatma ürünleri şatafatlı ve lüks görünümleriyle avizelerdir. Avizeler iyi bir aydınlatma ürünü olmakla birlikte salonlarınıza modern bir hava katacaktır. Ancak avize tercih edecekseniz salonlarınızda hangi yerde kullanacağınıza önceden karar vermelisiniz. Ve avizeleri salonlarınızın merkezine yerleştirmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca salonlarınızda sadece avize kullanmayınız. Mutlaka ama mutlaka avizenin yanında farklı aydınlatma ürünleri de kullanmalısınız.

İlginizi Çekebilir  Salon Aynası Modelleri

Salonlarda en çok kullanılan aydınlatma ürünleri arasında spot lambalarda yer almaktadır. Spot lambalar küçük ve gözlerinize zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Sizlerde tavanlarınızda veya duvarlarınızda spot lambalara yer verebilirsiniz.

Kısa bir anektod salonlarınızda aydınlatma ürünlerini gözünüzü almayacak şekilde konumlandırınız.

Salon aydınlatmalarında en çok kullanılan ürünlerin bir diğeri ise led aydınlatmalardır. Led aydınlatmalar küçük ve ince olarak tasarlanmaktadır. Özellikle salon dekorasyonunda fark yaratmak istiyorsanız mutlaka led aydınlatmalara yer verebilirsiniz.

Salon aydınlatmalarından en çok kullanılan ürünlerin bir diğeri sarkıt lambalardır. Sarkıt lambalar özellikle son zamanların en trend ve moda aydınlatma ürünüdür. Sizlerde eğer salon aydınlatmanızı yetersiz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka sarkıt lambaları kullanmalısınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ