Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekoratif Ofis Dekorasyonu 12 Güzel Modellerini Bu Konumuz da Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz. Yeni Ofis Dekore Edeceklere Ofis Dekorasyon İpuçları. 


Dekorasyon alanında yenilikler ve değişiklikleri paylaştığımız sitemizde  bugün ofis dekorasyonu hakkında bilgiler paylaşacağız.  Ofis dekorasyonu en az ev dekorasyonu kadar önemlidir.  Çünkü ofislerde de birey sayısı oldukça fazladır. Birey sayısının fazla olması ofis dekorasyonunda bir dezavantajdır. Her bireyin rahat olmasını sağlamalısınız. Ofis dekorasyonunun ana kural rahat ve kullanışlı olmasıdır. Ofisler çalışma ve iş ortamı olmasından dolayı personellerin maksimum başarı sağlayacağı şekilde dizayn edilmelidir. Ancak modern ve şıklığa da bir nebze önem verilmelidir.

Ofis dekorasyonunun en önemli parçaları mobilya gruplarıdır. Ofisleriniz de tercih edeceğiniz mobilya grupları konforlu ve iş ortamında kalabalık etmeyecek ebatlarda olmalıdır. Oturma grupları konforlu ve lüks , sandalyeler rahat , masalar geniş boyutlarda olması daha doğru bir seçim olacaktır. Temin edeceğiniz mobilya gruplarınızı ofis boyutlarınıza göre belirleyiniz. Ayrıca ofis dekorasyonunda mobilya gruplarınızı rahat ve geniş bir hava oluşması için köşe ve kenar kısımlara yerleştiriniz.

Ofis dekorasyonunda önemli olan bir diğer husus ise renk seçimidir. Ofisler çalışma alanları olmasından ötürü melankolik ve boğuk bir dizayna sahip olmamalıdır. Aksine rahatlatıcı geniş ve ferahlıkta bir dizayna sahip olmalıdır. Bu nedenle de mümkün olduğunca ofis ve mobilya gruplarınızda açık tonları tercih ediniz. Son zamanların modası canlı ve pastel renklere de ofis dekorasyonunuzda yer verebilirsiniz.

Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise aydınlatmadır. Ofis ortamları çalışma alanı olmasından ötürü yeterli kapasitede aydınlığa ulaşılması gerekmektedir. Bu nedenle mümkün olduğunca fazlaca aydınlatma ürünü kullanmalısınız. Aydınlatıcı ürünleri personellerin gözlerini alamayacağı bir yere konumlandırınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ