Dekor Style

Dekorasyonunuza Uygun Lavabo Modelini Nasıl Seçmelisiniz?

Banyo ve mutfaklarda kullanılan lavabo modellerini seçerken ilk olarak dekorasyon stilinize uygun hareket etmelisiniz. Daha sonra kişisel zevklerinizi ve kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak doğru tercihlere bulunabilirsiniz. Bunun için hangi stil lavabonun hangi özellikleri sizlere sunabileceğini öğrenmeniz yeterlidir.

Minimalist

Mekanlarınızı sade ve minimalist bir şekilde dekore etmek istiyorsanız buna uygun sade tasarımlı lavabolar seçebilirsiniz. Seçeceğiniz musluk sade, gösterişsiz klasik bir yapıya sahip olabileceği gibi aynı zamanda görsel açıdan zengin fakat küçük boyutlu olabilir. Burada önemli olan nokta dekorasyonunuzdaki sadeliğin bozulmaması gerektiğidir.

Klasik

Banyo dekorasyonu için klasik tercihler yaptıysanız buna uygun lavaboları deneyebilirsiniz. Klasik lavabolar aynı zamanda eski tip dekorasyona sahip olan yerler için uygundur. Esnek tasarım imkanı elde edebilmek için klasik lavaboları deneyebilirsiniz. Klasik tasarımları hem geniş hem de dar alanlarda işlevsel bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Özel tasarımlı ürünler beklentilerinizi karşılayabilecek şekilde dizayn edilir.

Retro

Hayatın her alnında olduğu gibi dekorasyon alanında da retro stilden yararlanabilirsiniz. Özellikle nostaljik tasarımlardan hoşlanan kişiler retro tarzdaki lavaboları deneyimleyebilirler. Banyolarınızı retro tarzda dekore ediyorsanız hafif koyu renklerdeki lavaboları tercih edebilirsiniz. Yeni nesil tasarımlara sahip olan bu lavabolar çeşitli aksesuarlar ile oldukça iyi bir estetik görünüme sahip olabilir.


Geleneksel

Mekanlarınızı geleneksel bir şekilde dekore ettiyseniz yapmanız gereken bu türde bir lavabo seçmeniz olacaktır. Böylelikle hem mekanların geleneksel havasını bozmamış olursunuz. Banyolar için lavabo seçiminizi gelenekselden yana yapacaksanız klasik beyaz renkli ve hafif büyük boyutlu olanları tercih edebilirsiniz. Geleneksel stiller aynı zamanda sadelik etkisini de en iyi şekilde hissettirebilecek türdedir. Geleneksel ve diğer tür lavabo modelleri için dilerseniz VitrA’da yer alan seçeneklere de göz atabilirsiniz.

 

Eklektik

Lavabo ve musluk seçimi yapacağınız zaman alternatif stillerden de yararlanabilirsiniz. Eklektik bir duruş elde edebilmek için standartlar dışına çıkabilirsiniz. Örneğin, duvar tip bir musluk uygulamasından yararlanarak lavabonun görselliği bozulmadan yararlanmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle mekanın tam anlamıyla farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Alternatif stiller için aksesuar kullanımına da özen göstermelisiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


reklam