Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çiçekleri sevmeyen yoktur , bahçesi olanlar bahçelerinde olmayanlar da balkonlarında saksılarda yetiştirerek bu güzelliklerin keyfini çıkarır . Bahar çiçeklerinin aksine her mevsim güzellikleri ile hayatımıza canlılık katan çiçekler vardır . Bir Çok evin salon ve oturma odalarında bu güzel çiçekleri görmek mümkün, pencere kenarının menekşeleri , kaktüsler , büyük yapraklı bitkiler yeşillikleri ile dekorasyona bambaşka bir şıklık kazandırırlar . Ev Dekorasyon stiliniz ne olursa olsun çiçeklere mutlaka yer açın , kimilerinin gerçek çiçeklere alerjisi olabilir bu durumda yapay çiçekler gerçeğini aratmayan güzellikleri ile evinizi renklendirebilir .


Dekorasyonu Çiçeklerle Renklendirin ki evinizde doğal ve canlı bir atmosfer oluşsun , özellikle taze bahar çiçeklerinin hoş kokuları içinizi ferahlatarak canlandırsın . Bir kaç gün için de solan çiçeklerimize hepimiz üzülürüz , hiç solmayan yapay çiçekler kolaylıkla yıkayıp yıllarca evinizi bahar havasında yaşatacak ürünlerdir . Yapay çiçekleri dikkatli seçmek ve dikkatli düzenlemek gerekir fazla renk karmaşası ve her yerde göze çarpan yapay çiçekler şıklıktan çok basit bir görüntüye dönüşebilir .

Dekorasyonu Renklendiren Çiçekler bulundukları alanın dekorasyonunda kullanılan renklere ve sergileyeceğiniz vazoya göre değişiklik göstermelidir . Mobilyaların , sehpa ve konsolların üzerine koyacağınız çiçekler renkleri ve türleri ile dekorasyona eşlik etmelidir . Sizler için seçtiğimiz Çiçekli Ev Dekorasyonları ile ilgili görselleri galerimizde inceleyebilirsiniz .

dekorasyonda canli cicekler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ