Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekorasyonu etkileyici yapan en önemli unsurlardan biri de renklerdir , uyumlu renk tonları ve dekorasyon tarzınıza yakışacak renkleri dikkatli seçerseniz hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edecek son derece şık alanlar yaratabilirsiniz . Renk Seçimin de önemli bir başka detay ise mekanın ne kadar ışık aldığı olacaktır , az ışık alan mekanlar da açık ve parlak renk tonları kullanılabilir , bu tarz alanlarda canlı sarı en uygun renk tercihi olacaktır . Dekorasyonda Sarı Renk Nasıl Kullanılır hangi tonları hangi renklerle birlikte tercih edilmeli diye merak ediyorsanız sizlere bir kaç öneride bulunabiliriz , duvar rengi olarak tercih edebilir , mobilyalar da kullanabilir veya aksesuarlar üzerin de kullanabilirsiniz .


Güneşin en parlak rengi olan sarı , sıcak ve canlı dekorasyonlar için son derece dikkat çekici bir etki yaratacaktır . Dekorasyonda Sarı Etkisi yaratmak istiyorsanız bu rengi koyu ve nötr renklerin arasın da kullanabilirsiniz , örneğin siyah mobilyalar ile dekore edilmiş bir mekan da halı veya perde olarak kullanabilir , koltuklarınıza sarı desenli dekoratif kırlentler olarak tercih edebilirsiniz . Koyu renkli dekorasyonlar da parlak sarı tonları son derece şık ve etkileyici bir hava kazandırır , gri duvar dekorasyonun da sarı çerçeveli tablolar ve aynalar bir hayli şık duracaktır .

Evinizin Dekorasyon stiline uygun renk tonları arasına sarı rengi ekleyerek son derece neşeli ve canlı bir hava yakalayabilirsiniz , sizler için seçtiğimiz en güzel örnek modelleri galerimiz de inceleyerek bu konu da bilgi sahibi olabilirsiniz .

sari renkli dekorasyon

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ