Evlerimizde boyutu küçük olan bazı odalar bulunmaktadır. Bu odalardan birisi de çocuk odalarıdır. Bu nedenle çocuk odaları dekorasyonunu düzenlerken oldukça dikkatli hareket etmeliyiz. Çünkü çocuklarımıza ait olan bu odada evlatlarımız rahat hareket etmelidir. Küçük çocuk odalarını dekore ederken bazı hususlara dikkat ederek odanın olduğundan daha geniş görünebilme imkanı bulunmaktadır.

Çocuk odalarını dizayn ederken birden fazla çocuğunuz bulunuyorsa çocuk odalarında ranzalara yer vermelisiniz. Ranzalar iki katlı yatak modeli olmakla birlikte diğer yatak türlerinden (baza gibi) daha az yer kaplamaktadır. Bu nedenle küçük boyutlu çocuk odalarında ve birden fazla çocuk sayısına sahip aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde birçok ünlü mobilya markası çeşitli tarzlarda ranza modelleri tasarlamaktadır. Bu ranza modellerinden en popüler olanı ise çekmece ve raf gibi saklama alanı olan modellerdir. Çünkü bu şekilde saklama alanlarına sahip olan ranza modelleri işinize daha çok yarayacaktır. Evinizde ve çocuk odasında yer alan gereksiz eşyalar veya aksesuarları bu çekmecelerde ve raflara saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  2014 Bebek Beşiği Modelleri

Ranzalar hem erkek hem de kız çocukların odalarında kullanılabilir. İki cinsiyete de uyumlu olan ranzaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ranza rengini ise çocuklarınızın cinsiyetine göre belirlemelisiniz. Çocuklarınız hem cinsse aynı rengi, farklı cinsteler ise ortak renklerden birisini tercih etmelisiniz.

Sponsor Reklam

Ranzaların fiyatları ise 200 TL ile başlayıp 3000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ranza modelleri diğer yatak türlerinde göre daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.  Son zamanlarda dekor dünyasında  ahşap ürünler  oldukça popülerdir.  Ve şu anda ahşap ranzalar trend listesinin üst sıralarına tırmanmaktadır. Ranza renklerinden en çok tercih edilen ise beyaz renktir. Beyaz ve açık renk tonları çocuk odalarına derinlik ve ferahlık katacaktır.

Çocuk Odası Ranzaları

Çocuk Odası Ranzaları

Çocuk Odası Ranza Modelleri

Çocuk Odası Ranza Modelleri

Genç Odalar Ranza Modelleri

Genç Odalar Ranza Modelleri

Ranza Modeli

Ranza Modeli

Ranza Modeli 2017


Ranza Modeli 2017

Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

Ranza Modelleri 2017

Ranza Modelleri 2017Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ