Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Renklerin insan psikolojisi üzerinde yarattığı etkiyi artık hepimiz biliyoruz , hangi renkler bizi mutlu eder hangileri stres yaratır az çok hepimizin bilgisi var . Söz konusu çocuklar olunca renkleri çok daha dikkatli seçmeliyiz , onların psikolojisi , kişilikleri , mutlulukları ve enerjileri de renklerle yakından alakalıdır . Çocuk Odası Dekorasyonu genel olarak renkli ve eğlenceli olur , kız çocuklarının ve erkek çocuklarının farklı renkler ve tonlarından hoşlandıkları da göz önüne alınarak dekorasyon bu renkler üzerine tasarlanmalıdır .


Çocuk odalarının en önemli tasarımları da mobilyalardır , klasik düz renkli mobilyalar yerine bir çok rengin bir arada bulunduğu mobilyalar veya her parçası ayrı bir renkte olan mobilyalar çok da hoş bir hava yaratabilir . Örneğin gardrobu , komidini , karyolası , kitaplığı , çalışma masası ve koltuğu ayrı renk olarak tercih edebilirsiniz , tabi bu renk karmaşasını dengeleyecek diğer eşyaları ve duvar renklerini de dikkatli düşünerek seçmelisiniz . Çocuk Odaları İçin Renkli Mobilyalar kullanılırken diğer bütün eşyalar düz ve sade olarak tercih edilmelidir .

Sizde çocuğunuzun odasın da enerji dolu , eğlenceli ve sıcak bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız , sizler için seçtiğimiz 2015 Çocuk Odası Renkli Mobilya Modelleri galerimiz de sizleri bekliyor inceleyebilirsiniz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ