Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Büyük banyo aynaları ile aydınlık ve ferah görünüm konusunu bu yazımız da siz değerli Dekorstyle takipçileri için ele aldık. Büyük ayna modelleri mini galerisine bakmanızı tavsiye ederim.

Banyolarımız da kullanacağımız aynalar banyo muzun aydınlık görünmesi için çok önemlidir. Banyolar da kullanacağımız büyük boy aynalar banyonuzun daha aydınlık ve ferah görünmesini sağlar. Peki banyonuzda aydınlık bir ortam istemez misiniz? Bu sebeple banyomuzda sizde göreceksiniz ki büyük ebatlı ayna kullanmak banyo aydınlanması için çok yeride bir karar olacaktır.  Banyonuza takacağınız büyük aynalar ortamımıza aydınlık vereceği için ayrı yeten farklı aydınlatma sistemleri kullanmanıza gerek kalmayacak. Büyük ayna satın alırken aynı zamanda ışıklı olan modellere bakarsanız daha doğru ve yerinde bir tercih olacaktır. Peki banyom küçük derseniz o zaman da büyük ve ışıltılı ayna modellerini tercih etmeniz ile banyonuz sizin istediğiniz gibi aydınlık bir ortama kavuşur. Aynı zamanda dişimizi fırçalarken, tıraş olurken ve makyaj yaparken çok daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.  Aynalar aynı zamanda banyoyu geniş ve ferah göstermede güzel bir dekor materyalidir.  Büyük ayna modelleri banyonuzu geniş gösterme isteğinizi karşılayacaktır. Varak ayna modelleri banyonuzu geniş göstermede kullanacağınız ayna çeşitlerinden bir tanesidir.


Dekoratif Büyük Banyo Aynaları

Dekoratif Büyük Banyo Aynaları

Banyonuzda harika bir şıklık veren bu tür aynalar. Bunu yaparken de farklı renk tercihleri ile aynı zamanda led ışıklandırmanın bulunduğu modelleri de seçebilirsiniz. Bu şekilde banyomuz da tercihe göre renk aydınlatma gerçekleştirmiş oluruz. Kendimizi mutlu, huzurlu hissetmemizi sağlayacaktır.

Büyük Banyo Aynaları

Büyük Banyo Aynaları

Gün ne kadar olursa olsun banyomuzda mutlaka extra bir aydınlatma şart. Bu şekilde banyomuz da yapacağımız işlemleri daha rahat gözlerimiz yorulmadan yapabiliriz. Eğer yer ile ilgili bir sıkıntınız yok ise büyükçe bir banyonuz var ise kullanacağınız boy aynası modelleri banyo dekorun-uzda çok modern ve harika bir hava verecektir.

Büyük Banyo Aynaları ile Aydınlatma ve Ferah Görünüm

Büyük Banyo Aynaları ile Aydınlatma ve Ferah Görünüm

Büyük Banyo Aynaları Galerisi;

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ