Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerimizde televizyonun bulunduğu odalar en çok kullanılan odaların başında yer almaktadır. Televizyonların gün içinde sıklıkla kullanılmalarından dolayı salonlarda daha çok vakit geçirilmekte ve bu da salon dekorasyonun televizyon ve televizyon sehpası modeli seçiminde daha doğru bir adım atmamız gerektiğini  öngörmektedir.  Bellona 2017 yılında salonlarımızda kullanabileceğimiz televizyon sehpası modellerini bizlere katalogları ile sunmuştur.


İlk olarak inceleyeceğimiz modelin adı Angel’dir. Angel televizyon sehpası modeli maksimum 140 ekran televizyon modellerine uygun olarak tasarlanmıştır. Genel olarak bakıldığında beyaz rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Bu tv sehpası modelinin fiyatı 962 TL’dir. Genişliği 193 cm olan tv sehpasının yüksekliği 78 cm’dir.

Bellona’ya ait olan bir diğer tv sehpası modelinin adı Vieanzadır. Vienza tv sehpası  salon içinde yapılan temizliği daha kolay bir hale getirmek amacı ile yüksek ayaklara sahiptir. Bu yüksek ayaklar sayesinde tv sehpasının altını kolay bir şekilde temizleyebileceksiniz. Ürünün genişliği 159 cm iken, yüksekliği ise 55 cm’dir. Fiyatı 477 TL olan bu tv sehpası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz.

Bir diğer tv sehpası modeli ise Marselo’dur. Marselo tv sehpası oldukça sade bir dizayna ve tasarıma sahiptir. Fiyatı 629 TL olan bu sehpa modelini sade bir dekorasyon isteyen kişiler tarafından tercih edilmelidir. Beyaz ve açık kahverengi renginin mevcut olduğu bu sehpa modeli genişliği 179 cm, yüksekliği ise 50 cm’dir.

Bellona’nın tv sehpa modellerinden bir diğeri ise Palais’tir. Palais tv sehpa modeli diğer modellere göre daha farklıdır. Tv sehpasında yer alan rafların üzerinde desen ve figürler bulunmaktadır. Bu figür ve desenler tv sehpasını daha lüks ve şatafatlı bir hal almasına yardımcı olmuştur. Bu sehpa modelinin fiyatı ise 1494 TL’dir.

Son olarak ise inceleyeceğimiz tv sehpa modelinin adı  Sierra’dır. Sierra tv sehpası oldukça şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Sarı, beyaz ve kahverengi renkleri mevcuttur. Birçok raf, bölme ve çekmeceleri bulunmaktadır. Bu bölümleri depolama alanları olarak kullanırsanız ortalıkta birçok gereksiz ve fazla eşyanızı saklayabilirsiniz. Fiyatı ise 1081 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ