Artık tüm insanlar teknolojik aletleri sıklıkla kullanmaktadır. En çok kullanılan teknolojik aletlerin başında ise televizyonlar gelmektedir. Televizyonları günün her saatinde kullanmakta ve zamanımızı geçirmekteyiz. Televizyonlar daha çok oturma odası ve salonlar bulunduğu için bu odalar daha çok kullanılmaktadır. Bildiğiniz üzere televizyon izlemek bir hobi, keyif haline gelmiştir. Birçok mobilya markası televizyonların sıklıkla kullanıldığını bildiğinden ve insanları televizyon izlerken daha rahat ve konforlu olmasını sağlamak amacıyla televizyon koltukları tasarlamıştır. Televizyon koltukları üretildikten sonra çok kısa bir süre içinde trend haline gelmiştir.


Bellona Brenda TV Koltuğu 1299.-TL

Bellona Brenda TV Koltuğu 1299.-TL

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Bellona markasının inceleyeceğimiz televizyon koltuklarından ilkinin adı Brenda’dır. Brenda tv koltuğunun yeşil, krem, kahve gibi renk seçenekleri mevcuttur. Brenda tv koltuğunu kullanacağınız odanın rengine uyumlu bir modelini tercih etmelisiniz. Ayrıca Bellona markalı tv koltukları çekyat özelliğine sahiptir. Tercihinize göre tv koltuğunu çekyat şekline getirebilirsiniz. Brenda tv koltuğunun genişliği 88 cm iken, yüksekliği 106 cm’dir. Bu tv koltuğu modelinin fiyatı ise 1299 TL’dir.

Bellona Style Relax TV Koltuğu 1428.-TL

Bellona Style Relax TV Koltuğu 1428.-TL

Bellona markalı bir diğer tv koltuğu modelinin adı ise Style Relax’tır. Style Relax adlı tv koltuğunun farklı bir tasarımı bulunmaktadır. Oldukça şık ve modern görünen bu tv koltuğunda deri kullanımı mevcut olduğu gibi tv koltuğunda vizon, kahve ve mercan renkleri kullanılmıştır. Bu tv koltuğunun genişliği 84 cm, yüksekliği ise 96 cm olmakla birlikte derinliği de 94 cm’dir. Style Relax adlı tv koltuğu da çekyat özelliğine sahip olduğu gibi oldukça konforlu ve rahat bir yapısı bulunmaktadır. Sahip olduğu süngerler sayesinde tv izlemek artık sizler içinde bir keyif haline gelecektir. Bu şık tv koltuğunun fiyatı ise 1428 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ