Berjer denilen koltuk türü tekli bir koltuk türüdür. Berjerlerin tekli ve arkası yüksek geniş bir koltuk olmakla beraber eski zamanlardaki imparatorların tahtlarını andırmaktadır. Genellikle koltuk takımlarında yer alan tekli koltuklara berjer adı verilmektedir.


Bellona Sierra Berjer 1059.-TL

Bellona Sierra Berjer 1059.-TL

Bellona markasına ait olan ilk olan berjer modelinin adı Sierra’dır. Sierra berjer modelinin genişliği 74 cm iken yüksekliği ise 96 cm’dir. Sierra berjer modelinin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Su yeşili, kiremit ve bordo renkleri bulunmaktadır. Salon veya oturma odası dekorasyonunuza uyumlu olan herhangi bir rengini tercih edebilirsiniz. Bu berjer modelinin fiyatı 1059 TL’dir.

Bellona Oslo Berjer 875.-TL

Bellona Oslo Berjer 875.-TL

Bir diğer berjer modelinin adı ise Oslo’dur.  Oslo berjer modelinin rengi ise hakidir. Oldukça şık bir görünümü mevcuttur. Oslo berjer modelinin tasarımına baktığımızda yüksek ayak sisteminin kullanıldığını görmekteyiz. Yüksek ayak sayesinde kadınlar daha kolay bir şekilde temizlik yapabilmektedir. Bu nedenle işlerini kolaylaştırdığı için kadınlar Bellona markalı berjer modellerini tercih etmektedir.  Bellona markalı tüm berjerlerde yüksek ayak sistemi kullanılmıştır. Oslo berjer modelinin fiyatı ise 875 TL’dir.

Bellona Palais Berjer 1645.-TL

Bellona Palais Berjer 1645.-TL

Bir diğer modelin adı ise Palais’tir. Palais berjerin fiyatı 1645 TL’dir. Palais adlı berjerin ise mavi ve pudra olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur. Genişliği 80 cm ve yüksekliği 106 cm olan Palais berjer modelinde sağlığa ve çevreye zarar vermeyecek kalitede süngerler kullanılmıştır. Bu sünger konforlu yapısı ile de ön plana çıkmaktadır.

Bellona Forest Berjer 1105.-TL

Bellona Forest Berjer 1105.-TL

Bellona markalı berjer modellerinden birisi de Forest’dir. Bu berjer modelinin 1105 TL’dir.  Forest berjer modelini su yeşili, petrol yeşili, mavi ve vizon renkleri bulunmaktadır.  Genişliği 76 cm iken yüksekliği 102 cm’dir.

Bellona Angel Berjer 1004.-TL

Bellona Angel Berjer 1004.-TL

Bellona markasının en çok tercih edilen berjer modellerinden birisi de Angel’dir. Angel modeli şık ve şatafatlı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyatı 1004 TL’dir. Angel berjerinin mavi ve krem renkleri mevcuttur.  Mavi renkte olan modelinde turkuaz mavisine yakın bir renk kullanılmıştır.

Bellona Liona Berjer 1156.-TL

Bellona Liona Berjer 1156.-TL

Son olarak ise inceleyeceğimiz modelin adı Liona’dır. Liona berjer modelinde kolay temizlenebilir özelliği ile öne çıkmaktadır.  Krem ve bordo modelleri mevcuttur. Fiyatı 1153 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ