Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli takipçilerimiz bildiğiniz üzere bebeklerimiz bizim için hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Bebeklerimizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi için önemli unsurlardan birisi de yaşamış olduğu, zaman geçirdiği alandır. İlk aylarda bebeklerimizi korumak ve takip etmek amacı ile yanımızda yatırıp oynatırken zamanla büyüdükten sonra kendi odalarına geçmektedir. Ve ebeveynleri bebeklerinin odalarınızı hazırlamaları konusunda oldukça dikkatli davranmaları gerektiğini önermekteyiz. Bebek odası dekorasyonu hazırlarken  ilk önce evladınızın sağlığını ve psikolojisini düşünmeli, daha sonra evladınızın cinsiyetine göre hareket etmelisiniz. Bellona 2017 yılında bebek odaları için komple takımlar tasarlamıştır. Eğer silzer bebeklerinizin odalarınızı dizayn etmekte zorlanıyorsanız bu şık ve eğlenceli tasarıma sahip takımlardan birini tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Bellona’nın bebek odası takımlarından ilkinin adı Joyful’dur. Joyful bebek odasını erkek ve kız çocuğunuzun odası için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Fiyatı 3100 TL olan bu bebek odası takımı  beşik, şifonyer ve gardıroptan oluşmaktadır.  Gardırop modelini odanın boyutuna göre 3 kapaklı veya 2 kapaklı olarak seçebilirsiniz. Üç kapaklı gardırobun genişliği 135cm, yüksekliği ise 197 cm’dir. İki kapaklı gardırop modelinin genişliği 90 cm yüksekliği  197 cm’dir.

Bellona’nın bebekler için hazırlamış olduğu takımlardan bir diğeri ise Venturo’dur. Venturo bebek odası takımının fiyatı 4580 TL’dir. Bu bebek odası takımı pembe, beyaz ve ladin renklerinden oluşmaktadır. Bu takım içinde yer alan beşikte korumalık bulunduğu için, evladınız güvenli bir şekilde uyuyabilecektir.  Ayrıca bunun yanı sıra beşik ihtiyaç durumuna göre belirli oran büyütülebilip, genişletilebilmektedir.  Venturo bebek odası takımında bulunan dolaplarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Son olarak ise Bellona’nın 2017 yılında tasarladığı bebek odası takımlarından birisi de Portivo’dur. Portivo bebek odası takımında yüksek ayak teknolojisi kullanılarak kolay bir şekilde temizlik yapılabilmesi amaçlanmıştır. Bu bebek odası takımının fiyatı ise  3200 TL’dir. Pembe ve beyaz renklerin kullanıldığı bu takımda çocuğunuzun sağlığına zarar verebilecek maddelerin bulunmadığı malzemeler kullanılmıştır. Beşiğin genişliği 195 cm, yüksekliği ise  84 cm’dir.

Ayrıca Bellona markasına ait bu takımlarda bulunan beşikleri takım almadan da satın alabilrisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ