Dekor Style

Bellona Bahçe Balkon Masa Takımları

Sweet masa takımı modelinde ahşap rengi ile beyaz renk birlikte kullanılmıştır. 4 kişilik bir masa takımı olan Sweet modelinde yuvarlak masa türü kullanılmıştır. Oldukça ideal ve kullanışlı bir model olan Sweet masa takımını balkonlarınızda tercih edebileceğiniz gibi bahçe dekorasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz. Bahçenin yeşil rengi ile ahşabın kahverengi yapısı ve beyaz ile uyumu göz alacak seviyede hoş durmaktadır.

Bir diğer masa takımı modelinin adının Carlodur. Carlo masa takımının farklı renk seçenekleri mevcuttur. Koyu kahverengi ve açık kahverengi olmak üzere iki seçeneği bulunan Carlo masa takımının farklı türleri de mevcuttur. Carlo masa takımında tercih edilen masa türleri kare, dikdörtgen ve yuvarlak olabilmektedir. Kullanım alanına göre istediğiniz tarzda seçim yapabilirsiniz. Veyahutta bahçe veya balkon boyutlarınıza uygun boyutlarda olan bir modeli seçebilirsiniz. Carlo masa takımına gelecek olursak koyu kahverengi rengine sahiptir. Ayrıca masa takımında bulunan masanın üzerinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahip bir cam bulunmaktadır. Çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

bellona-carlo-dikdortgen-masa-takimi

Bellona Carlo Dikdörtgen Masa Takımı

bellona-carlo-kare-masa-takimi

Bellona Carlo Kare Masa Takımı

bellona-carlo-masa-takimi

Bellona Carlo Masa Takımı

Bir diğer masa takımı modelinin adı ise Begonyadır. Begonya masa takımı modeli 6 kişilik bir kapasiteye sahiptir.  Bu masa takımında yer alan masa oldukça geniştir. Ailecek veya misafirlerle yapacağınız kahvaltı ve akşam yemekleri için yeterli kapasiteye sahiptir. Bu masada da tıpkı Carlo modelinde olduğu gibi cam kullanılmıştır. Bunun yanı sıra Begonya masa takımı modelinde beyaz ve yeşil renkler hakimdir. Balkonlar için oldukça büyük olan bu model bahçe dekorasyonları için uygun bir yapıdadır.

bellona-begonya-oval-masa-takimi

Bellona Begonya Oval Masa Takımı

bellona-begonya-yuvarlak-masa-takimi

Bellona Begonya Yuvarlak Masa Takımı


Begonya adlı modelin balkon ve daha küçük bahçeler için dizayn edilmiş aynı  modele yakın sadece masa türü farklı olan modeli de mevcuttur. Begonya adlı modelin kare olarak farklı bir tarzıda bulunmaktadır. Kare begonya masa takımında genel olarak kahverengi  rengine yer verilmiştir. Oldukça konforlu ve rahat bir yapısı bulunan sandalyeleri ile bahçe ve balkon keyfiniz kat ve kat artacaktır.

bellona-sweet-masa-takimi

Bellona Sweet Masa Takımı

İlginizi Çekebilir  Balkonlar İçin Portatif Masa Sandalye Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ