Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülkemizin önde gelen mobilya markalarından olan Bellona ev dekorasyonu için ürettiği ürünler arasında halılarda yer almaktadır. Bellona markası evlerimiz için birçok farklı modelde halılar tasarlamıştır. Birbirinden farklı serilerde halı modelleri bulunan Bellona’nın 2017 yılında Armoni serisindeki halıları inceleyeceğiz. Sevgili okurlarımız bilirsiniz ki halılar ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Halı seçimi doğru yapılmadığı takdirde oda dekorasyonu olumsuz anlamda etkilenecektir. Bu nedenle halı seçimi yaparken oldukça dikkatli hareket etmelisiniz.


Bellona’nın Armoni serisinde yer alan ilk halı modeli 5728’dir. Erkek çocuk odası için tasarlanmış bu halı modelinin üzerinde futbola dair figür ve desenler yer almaktadır. Kırmızı, beyaz ve mavi renklerinden oluşan bu halı modeli çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden yapılmıştır.

Armoni serisinin bir diğer halı modeli ise 5773’tür. Bu halı modeli ise salon ve oturma odaları için dizayn edilmiştir. Hemen hemen tüm salon ve oturma odalarına uyum sağlayabilecek bu modelde krem ve mavi renginin tonları kullanılmıştır. Bildiğiniz üzere halı modeli seçerken biz kadınların yaşadığı en büyük sorun solmasıdır. Bu nedenle solmayacak modelleri satın almak isteriz. Nitekim Bellona’ya ait olan tüm halı modelleri solma gibi problemlere karşı dayanıklı olmakla beraber 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Bir diğer Armoni serinin halısı ise 5772’tir. Bu halı modeli de salon ve oturma odaları için tasarlanmıştır. Bu halı modelinde ise hardal rengine de yer verilmiştir. Hardal rengi sarı, beyaz, yeşil ve kahverengi gibi salon dekorasyonlarına uyum sağlayacaktır. Ayrıca bu halı modeli gibi diğer Bellona markalı halı modelleri de güveye dayanıklıdır.

Farklı bir modelin adı 05362 Marsaladır.  05362 Marsala halı modeli rengarenk bir halı modelidir. Canlı ve şirin yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu halı modeli odanıza sıcaklık ve enerjik bir yapı oluşturacaktır. Bu halı modelinde 480.000 uç sayısı bulunmaktadır. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan Bellona halı modellerinin her bütçeye uygun olması çok tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Şimdi Bellona’nın 2017 yılında Armoni serisinde yer alan halı modellerini fotoğraflarla beraber inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ