Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgili okurlarımız son zamanlarda ev dekorasyonlarını incelediğimizde ev içinde en çok kullanılan ürünlerin başında gelen halı modellerinden kare ve dikdörtgen modellerinin yerini oval ve daire halıların devraldığını görmekteyiz. Nitekim ortaya çıkan bu trend sonrası ünlü markalarda oval ve daire şekillerinde halı modelleri tasarlamaktadır. Bu markalardan birisi de Bellona’dır.


Bellona’nın Safir adı altında birçok oval ve daire şeklinde halı modelleri bulunmaktadır. Bu oval ve daire şekillerindeki halıların farklı numaraları ile serileri bulunmaktadır. Ayrıca bu halı modellerinin kahve, pembe ve yeşil olmak üzere farklı renk seçenekleri mevcuttur. Oda dekorasyonunuza uygun olan herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Oval ve daire şekillerindeki halı modellerini salonlarınızda veya oturma odalarında tercih edebilirsiniz.

İlk olarak Safir 4055 adı altında bulunan halı modelinde kahverengi ve beyaz rengi birlikte kullanılmıştır. Ayrıca bu halı üzerinde çeşitli desenler bulunmaktadır. Birçok salon ve oturma odası dekorasyonuna uyum sağlayacak olan bu halı modelinin fiyatı ise 150×230 boyutlarına sahip 715 TL’dir. Salon ve oturma odalarınız büyük ve geniş ise bu halı modellinin ve diğer halı modellerinin daha büyük kesimleri de mevcuttur.

Bir diğer model ise Safir 4717 adı altında geçmektedir. Bu halı oval şekline sahip olmakla beraber beyaz, altın sarısı ve pembe renkleri birlikte kullanılmıştır. Bu halı modelinin de fiyatı 715 TL olmakla beraber solmaya dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bellona’ya ait olan oval ve daire halı modellerinden birisi de 4547 numaralı Safir halı modelidir. Bu halı modeli daire şeklinde olmakla birlikte yeşil, beyaz  ve altın sarısı renklerinden oluşmaktadır. Bu halı modelinin 150×150 cm’dir. Bu halı modelinin fiyatı 467 TL’dir.

Son olarak ise 4055 numaralı oval Safir halı modeli bulunmaktadır. 150×150 boyutlarına sahip olan bu halı modeli birçok salon ve oturma odası boyut ve dekorasyonuna uyum sağlayacaktır. İki yıllık garanti süresi olan bu halı modellerinin oldukça sıkı bir şekilde dokuma işleminden geçtiği aşikardır.

Bellona’nın oval ve daire halı modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ