Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülkemizin ünlü mobilya markalarından biri olan Bellona markasının ev içindeki en önemli odaların başında gelen mutfaklar için üretmiş olduğu mutfak masası modellerini inceleyeceğiz. İlk olarak Bellona’ya ait olan mutfak masası modelinin adı Color’dur. Color mutfak masası modelinin sandalyelerinden farklı renkler tercih edilmiştir. Yeşil ve sarı rengin kullanıldığı modelinin dışında lacivert ve fuşya renginin hakim olduğu sandalyelerin bulunduğu başka bir seçenekte bulunmaktadır. Bu mutfak masası kitabeli özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde ihtiyaç durumuna göre mutfak masanız boyut olarak büyümektedir. Ortadan açılabilir özelliği sayesinde ön plana çıkan bu mutfak masasının fiyatı ise 1492 TL’dir. Uygun fiyatı ile sizlerde tercih edebilirsiniz.


Bir diğer mutfak masası modelinin adı ise Lima’dır. Lima mutfak masası modelini incelediğimizde oldukça sade bir görünümü bulunmaktadır. Sade bir görünüm hayranı iseniz bu model sizler için biçilmiş bir kaftandır. Tamamı ile kahverenginin hakim olduğu bu mutfak masasının genişliği 141 cm, yüksekliği ise 76 cm’dir. Sahip olduğu renk sayesinde her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabilecek şıklıkta olan bu modeli fiyatı ise 1323 TL’dir.

Bellona’ya ait olan bir diğer mutfak masası modeli ise Lavindir. Lavin mutfak masası modeli diğer modellere göre farklı bir dizaynı vardır. Son günlerin trendi olan bank kullanımı bu mutfak masasında da mevcuttur. Oldukça şık ve modern tasarımı ile göz kamaştıran bu modelde Country tarzı hakimdir. Sandalyelerde deri kullanılmakla birlikte modele genel olarak baktığımızda açık ceviz tonları ve beyaz rengi hakimdir. Bu modelin fiyatı ise 1348 TL’dir.

Bir diğer model ise Vega’dır. Vega mutfak masası modelinde iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu renkler turkuaz-beyaz ve bordo-beyaz olarak değişmektedir. Mutfak masasının üzerinde çiçek desenleri bulunmaktadır. Diğer mutfak masalarına göre farkı camlı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu mutfak masası modelinin fiyatı ise 1589 TL’dir.

Son olarak inceleyeceğimiz Bellona mutfak masaları modellerinden Ritim bulunmaktadır. Ritim mutfak masası dört kişilik bir kapasiteye sahiptir. Ritim mutfak masasının eni 75, yüksekliği 75 cm’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ