Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bebekler doğdukları andan itibaren gerek anı olsun diye gerek se gelişimini takip etmek adına haftada veya ayda bir resimleri çekilir ve bu harika resimler bebek odalarının duvarlarını ve mobilyaların üzerlerini süslemeye başlar . Bebeklerinizin bu güzel resimleri için tasarlanmış son derece estetik 2015 Dekoratif Bebek Resim Çerçeveleri rengarenk ve sevimli modelleri ile bebeklerinize layık diyebiliriz .


Kız bebekler ve erkek bebekler için farklı olarak tasarlanan dekoratif çerçeveler , tek resimlik veya çoklu resimlik olarak oldukça değişik modelleri ile büyük bir beğeni topluyor . Yeni doğan bebeklerin ilk yaşına girene kadar gelişimini takip etmeniz için on üç aylık resim çerçeveleri oldukça ilgi görüyor , bebeğinizin her ay çekilen resmini ait olduğu bölüme yerleştirerek ne kadar büyüdüğünü görebilirsiniz .

Çocuk Odası Dekorasyonu için de kullanılan bu güzel çerçeveler renkleri kadar eğlenceli modelleri ile de dikkat çekiyor . Sizlerde bebeklerinizin odaların da şıklık yaratacak Bebek Resimleri İçin Çerçeve Modelleri , en şık ve en güzel modelleri ile galerimiz de sizleri bekliyor incelemenizi tavsiye ederiz .

13 resimlik bebek cercevesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ