Banyolarımıza genel olarak baktığımızda birçok eşya ve ürünün bulunduğunu görmekteyiz. Şampuanlar, sabunlar, kremler, taraklar, fön makinesi, sağlık ürünleri ve peçeteler gibi birçok eşya bulunmaktadır. Bu eşyalar küçük boyutlu olsa da oldukça fazla yer kaplamaktadır. Bunun dışında ebatsal olarak büyük ürünlerde mevcuttur. Bu büyük ürünlerden birisi havlularımızdır. Bilirsiniz ki birçok havla türü bulunmaktadır. Yüz havlusu, vücut havlusu ve ayak havlusu gibi çeşitlerden dolayı havlu sayıları oldukça fazladır. Ve bu havlular büyük bir boyutlara sahiptir. Nitekim havlular banyolarda çok yer kaplamaktadır. Özellikle küçük boyutlu bir banyoya sahipseniz banyo dekorasyonunuz olumsuz etkilenecektir. Bu nedenle havluları saklayabileceğimiz çeşitli alanlar elde etmemiz gerekmektedir.


Banyoda havlularınızı depolayabileceğiniz alanlardan ilki mutlak ki banyo dolaplarınızdır. Banyo dolaplarınıza sahip olduğunuz havluları türlerine göre ayırıp dürdükten sonra banyo dolaplarınıza saklayabilirsiniz. Böylece havlularınızın ortalıkta gereksiz yere görünmesini ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer havlularınızda banyolarınızda yer alan askılıklarda bırakmayı tercih ediyorsanız bunu kesinlikle yapmamalısınız. Havluların görünmesi dekorasyonu olumsuz etkileyecek ve banyonuzun daha küçük görünmesine neden olacaktır.

Bunun yanı sıra banyolarınızın duvarlarında duvar rafı kullanabilirsiniz. Duvar rafı dekorasyon bazında oldukça trend bir üründür. Havlularınızı bu duvar raflarında oldukça kolay bir şekilde depolayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuza şık ve modern bir görünüm katacak olan duvar raflarınıza havlu dışında başka ürünlerinizi de yerleştirebilirsiniz.

Bir başka seçenek olarak ise banyolarınızda sepetlere yer vererek havlularınızı bu sepetlerde saklayabilirsiniz. Bu sepetler banyolarınızda fazla yer kaplamamaktadır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Son olarak ise banyolarınızın duvarlarını kırdırarak duvar içlerine raf ve dolaplar yaptırabilirsiniz. Bu duvar içlerinde yer alan raf ve dolaplarda banyo dekorasyonunuza farklılık kattığı fazla yer kaplamamaktadır.

Banyo Havlu Saklama Yeri

Banyo Havlu Saklama Yeri

Havlu Saklama Yerleri

Havlu Saklama Yerleri

Havlu Saklama Alanları

Havlu Saklama Alanları

Banyo Havlusu Saklama Alanları

Banyo Havlusu Saklama Alanları

Banyo Havlusu Depolama Yerleri

Banyo Havlusu Depolama Yerleri

Banyo Havlusu Depolama Alanları

Banyo Havlusu Depolama Alanları

Banyo Havlusu Depolama

Banyo Havlusu Depolama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ