Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyo Dekorasyonu için de çok yakışacağını düşündüğümüz doğal ahşap tasarımlar , taş duvarlar , kireç boyalı tuğla duvarlar ve eskitme musluk bataryaları rustik stilin temel yapı taşları arasın da yer alıyor . Doğal ürünleri modern dekorasyonlara dahil ederek muhteşem dekorasyonlar tasarlanıyor ve mekanlara büyüleyici bir görsellik kazandırılıyor . Etkileyici Rustik Banyo Dekorasyonları size hem bu günü hem de dünü yaşatarak inanılmaz keyif verecektir . Dökme taş banyo tezgahının üzerin de son derece modern ve dekoratif bir lavabo kullanabilir musluklarınızı da eskitme antik demir tercih ederseniz banyonuz da inanılmaz estetik bir şıklık oluşturabilirsiniz .


Eskitme ahşap dolap veya raflar havlu ve diğer banyo ürünleriniz için oldukça şık standlar olabilir , hasır çamaşır sepetleri , eskitme tabureler , dekoratif doğal ahşap kirişler kullanarak banyonuza tarz bir dekor oluşturabilirsiniz . Banyolarda Rustik Stil Dekorasyonlar yaratmanız için dekoratif taş kaplama duvarlar , taş veya tuğla küvet kenarları , dekoratif metal lavabolar ve bütün bunlara tezat olacak modern duş kabinleri , jakuziler ve aydınlatmalar kullanabilirsiniz .

Evinizin banyosu için farklı bir stil kullanmak istiyorsanız sizlere önerimiz eski ve yeniyi bir arada kullanmanız olacaktır . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel dekorasyon modellerini seçerek galerimiz de derledik inceleyerek kendi banyonuz da uygulayabilirsiniz .

rustik bamyo dekorasyon modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ