Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonlarında önemli odalardan birisi de banyolarımızdır. Banyolar mental ve fiziksel olarak dinlendiğimiz odaların başında bulunmaktadır. Dolayısıyla dekorasyon olarak daha çok önemseyerek hareket etmeliyiz. Banyolarımız evlerimizde sıklıkla kullandığımız odalardan birisidir. Ülkemizde çoğu kimse tarafından banyolarımız pek fazla önemsemezler. Bu çok büyük bir hatadır. Sizler bu hataya düşmeyerek banyo dekorasyonlarınıza önem gösteriniz.


Son zamanlarda ev dekorasyonlarında giderek popülerleşen dekoratif ürünlerden birisi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları artık evlerin her odasında kullanılmaya başlanmıştır. Nitekim bu odalar arasında banyoları da sayabiliriz. Banyolar duvar kağıdı kullanarak daha modern ve şık bir dizayna sahip olabilirsiniz.

Banyolarınızda duvar kağıdı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ise banyolarda ıslaklık hat safhada olmasından dolayı suya dayanıklı bir duvar kağıdı modeli seçiniz. Ayrıca banyo dekorasyonunuzun ana rengine uyumlu bir renkte duvar kağıdı modeli de seçebilirsiniz. Banyo dekorasyonları için birçok önemli marka farklı modellerde duvar kağıtları tasarlamıştır. Banyolar için kullanışlı olan duvar kağıtlarına Vinil adı verilmektedir. Sizlerde banyolarınız için duvar kağıdı modeli almak için gittiğinizde Vİnil duvar kağıdı olmasına dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ