Banyonuzu kötü kokulardan arındırma bilgileri ve banyodaki koku probleminin çözümünü siz değerli Dekorstyle takipçilerine anlatıyoruz. Banyonuz kötü kokuyor ise buyurun konumuz;


Değerli okurlarımız bugün  sizlerle yine bambaşka bir konu ile buluşuyoruz. Sizlere bugün birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise banyolardaki kötü kokular hakkında olacaktır. Banyolar fiziksel ve mental anlamda rahatladığımız yerlerden birisi olmasında dolayı dekorasyonunun önemli olduğu kadar temizliğinin de önemi yüksektir. Bunu sadece banyolar ile sınırlandırmak doğru değil aslında. Evimizin her odasının temiz olması şarttır ama banyo,mutfak gibi yerlerde bu seviye biraz daha yüksektir. Bizlerde çok önem verdiğimiz temizlik konusunda bir araştırma yaptık. Bu araştırmamızda işinize yarayacak birtakım bilgileri aşağıda paylaştık. Şimdi dilerseniz bu bilgileri inceleyelim.

Banyonuzda bakteri,havalandırma,boru gibi yerlerde oluşan sıkıntılardan ötürü birtakım koku sorunları meydana gelmektedir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız ilk olarak kokunun nereden geldiğini ve hangi sıkıntılardan dolayı meydana geldiğini araştırınız. Daha sonra ise beyaz sirke ile karbonat ile bu kötü kokuları yok edeceğiz. Kötü kokuların geldiği bölgeye karbonat veya beyaz sirke ile yıkayacağız. Hatta o bölgede karbonat ve beyaz sirkeyi bekletebilirsiniz. Bu işlemde banyonuzdaki kötü kokuları yok edecektir. Banyonuzda kötü kokular bulunmasa bile beyaz sirke kullanımını eksik etmeyiniz. Çünkü beyaz sirke kirleri yok etmede mükemmel bir çözümdür. Tabi bu doğal malzemeler dışında üretilen temizlik malzemeleri ile de banyonuzdaki kokulardan kurtulabilirsiniz. Ancak temizlik yaptığınız bölgede uzun süre kalmamaya dikkat ediniz. Çünkü içerisinde bulundurduğu bazı maddelerden dolayı uzun süre bu malzemenin kokusunu solumak sağlığınıza zarar verecektir. Sizlerde hem sağlığınıza zarar gelmeden hem de maddi harcama yapmadan banyonuzdaki kötü kokulardan yukarıda bahsettiğimiz öneriler ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

banyodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir

banyodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir

Banyoda Koku Problemi ve Çözümü

Banyoda Koku Problemi ve Çözümü

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ