Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Balkon Masası Modellerini Balkonunuzda Geçireceğiniz En Güzel Günleriniz için Bu Yazımızda Paylaştık. Balkonunuz da yiyeceğiniz yemekler, kahvaltılar bir zevk haline gelecek.


Evlerde her mevsim sıkça kullanılan bölümlerin başında balkonlar gelmektedir. Balkonlar hem ailemizle hemde misafirlerimizle zaman geçirip hoş sohbetlerin gerçekleştiği yerlerdir. Özelikle yaz mevsiminde sabah fırtı ve akşamüstünden gecenin geç saatlerine kadar en çok kullanılan odalardır. Temiz havanın değerini daha çok anladığımız bugünlerde sizlerde balkonlarda zaman geçirmekte-siniz.

Balkon dekorasyonunun en önemli ürünü masalardır. Balkonlar için masa seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta balkon boyutunuz dur. Balkon boyutunuz geniş ve büyükse ortamı biraz dolduracak ebatları büyük bir masa modeli tercih ediniz. Ancak geniş ve büyük olmayan bir balkon yapısına sahipseniz daha küçük ve kullanışlı bir masa modeli tercih etmelisiniz. Daha sonra masa modeli tercih yaparken masanın şekline özen göstermelisiniz. Dekorasyon tarzınız ve zevkinize göre dikdörtgen , kare ve yuvarlak masa modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda popülerliğini giderek arttıran katlanabilir masa modelleri üretime geçmiştir. Dilediğinizde açabildiğiniz kullanmadığınız zamanlarda ise katlayıp bir kenara durabilen masa modelleri son günlerin en çok tercih edilen masa modellerindendir. Balkon keyfinizi bozmayacak hatta kullana bilirliği çok yüksek seviyede olan bu portatif masa modellerini sizlerde balkonlarınızda kullanabilirsiniz.

Balkonlarınızın rengine göre bir masa rengi belirleyerek ortamı renk açısından daha uyumlu hale getirebilirsiniz. En çok tercih edilen masa rengi ise beyazdır. Ancak renkli bir balkon dizayn etmek istiyorsanız canlı ve pastel renkte bir masa modeli tercih edebilirsiniz.

2016 yılının en çok tercih edilen balkon masası modellerini sizler için derlediğimiz fotoğraf galerimize göz atarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ