Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Hemen her yerde kolaylıkla bulunabilen Ahşap Paletler sayesinde, ekonomik ve son derece basit yollarla oldukça şık mobilyalar elde etmek mümkün.Biraz el becerisi olan herkesin kolaylıkla yapabileceği ev eşyaları ilk bakıldığında pahalı bir markanın ürünü gibi görünüyor,oysa şu beğenmediğimiz hatta hiç bir işe yaramayacağını düşündüğümüz depolarda eşya altlarına konan paletler bakın ne kadar hoş mobilyalara nasıl dönüşüyor.Ahşabın doğallığını ve kokusunu sevenlerin boyamasına bile gerek kalmadan kullanabileceği bu harika ürünleri bir kaç küçük el aleti ile yapmak mümkün.


Değerli takipçilerimiz ev dekorasyonun giderek önemli hale geldiği bugünlerde artık herkes dekorasyon alanında araştırmalar yapmaktadır. Amaç ise daha şık ve modern bir ev dizaynına sahip olmaktadır. Bizler son trend ve tarzları takip ettiğimiz gibi ev dekorasyonunda fark yaratacak adımlar atmalıyız. Peki nasıl fark yaratabiliriz diye merak ediyorsanız siz sitemiz takipçileri çok şanslısınız. Bugün sizlerle ev dekorasyonunuzda fark yaratacak olan ahşap paletlerden yapılmış olan mobilyaları inceleyeceğiz.

Ahşap palet aslında herkesin ulaşabileceği bir araçtır. Ancak herkes hazıra konma peşinde olmasından dolayı kimse ahşap paletlere yönelmeye düşünmez. Oysa ki basitçe ulaşabileceğiniz ahşap paletlerle birkaç ev aleti yardımıyla harika mobilyalar tasarlayabiliriz. Ayrıca ahşap paletler boyanmaya müsait olduğundan isterseniz farklı bir renkte boyama gerçekleştirebilirsiniz. Ahşap paletlerle dilediğiniz ürünü yapabilir ve insanlardan hangi marka nereden aldınız gibi sorulara maruz kalabilirsiniz. Üstelik bu eşyalara evinizin dilediğiniz odasında yer verebilirsiniz.

Gelin şimdi insanlar tarafından yapılan ahşap paletlerden oluşan mobilya fotoğraflarını inceleyerek bu konu hakkında görsel olarak da bir fikrimiz olsun.

Sıra dışı ilginç eşyaları seviyorsanız veya kendi el emeğiniz olan eşyaları kullanmayı istiyorsanız işte tam sizlere göre son derece şık ve anlamlı ev dekorasyonuna farklılık kazandıracak ,bir eşi ve benzeri hiç bir yerde olmayan göz alıcı Palet Mobilya Modelleri.Yatak odası takımlarından ,oturma gruplarına,tv ünitelerine,orta sehpalardan,bahçe mobilyalarına kadar ihtiyaç duyacağınız her tarz ürünü yapabileceğiniz palet tasarımları.Kendin Yap tasarımları arasında bulunan en şık ve en gösterişli mobilya modellerini sizler için seçtik ve galerimizde yer verdik ,sizlerinde kendi el emeğiniz ile bu harika ürünleri çok az zaman ve çok az masrafla yaparak ev dekorasyonuna farklı ve etkileyici bir hava katacağını za eminiz.

palet mabilyalar

 

paletlerden-oturma-grubu-yapımı

paletli dekorasyonlar

paletten yemek masası

paletten-dekorasyon-nasil-yapilir

palet-tv-sehpası

paltlerle dekorasyon

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ