Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonundan sıkılanlar ve değişiklik yapmak isteyenler için mükemmel fikirlerle bugün karşınızdayız. Bir doğa harikası olan ahşaptan yapılan malzemeler ile ev dekorasyonuna farklı bir hava katabilir ve dekoratif bir değişiklik yapabilirsiniz. Ahşap malzemesinden birçok ürün tasarlanarak ev dekorasyonuna damga vurmuştur. Ahşap malzemesinden yapılabilecek ürünler arasında neler var diye merak ediyorsanız gelin şimdi onu öğrenelim.


Ahşap MAsa Modeli

Ahşap MAsa Modeli

Ahşap malzemelerden yapılabilecek ilk dekoratif ürün sehpa ve masa modelleridir. Salon ve oturma odasında ahşap bir masa sandelye odanızı daha modern bir görünüme kavuşturacaktır. Özellikle dayanıklılığı ile ön plana çıkan ahşap masa ve sehpaları sizlerde mutlaka tercih etmelisiniz.

Ahşap Küvet Modeli

Ahşap Küvet Modeli

İkinci olarak ahşap malzemelerden bir küvet modelini banyolarda kullanabilirsiniz. Banyonuza nostaljik bir hava kattığı gibi şatafatlı bir görünüme sahiptir. Ayrıca ahşap malzemesi suya dayanıklı olması nedeniyle banyolarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Ahşap Askılık Modeli

Ahşap Askılık Modeli

Ahşap malzemelerden böyle büyük ev malzemeleri yapıldığı gibi küçük dekoratif ürünlerde tasarlanabilmektedir. Bunlardan birisi de yukarıda gördüğünüz üzere doğa ürünü odun ve ahşaptan tasarlanmış askılık modelidir. Oldukça şık görünen askılık modelini sizlerde ev dekorasyonun uzda kullanabilirsiniz.

Ahşap Saat Modeli

Ahşap Saat Modeli

Ahşap malzemelerden yapılan ürünleri duvar dekorasyonun uzda kullanabilirsiniz. Yukarıdaki örmekte de görmüş olduğunuz üzere ahşap saat modeli salon ve diğer odanızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Evlerinizde farklılık yaratmak istiyorsanız mutlaka ahşap ürünlere evlerinizde yer vermelisiniz.

Ahşap Duvar Rafları

Ahşap Duvar Rafları

Ahşap malzemeleri evinizin duvarlarını dizayn ederken de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda ev duvarlarında duvar kağıtları oldukça popüler olsa da sizler evlerinizde doğal bir hava oluşturabilirsiniz. Küçük ve ince kesilmiş odub parçaları ile sizlerde evlerinizde bu tarz bir dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz.

Ahşap Ev Ürünleri

Ahşap Ev Ürünleri

Ahşap malzemeden çeşitli süs eşyaları ve aksesuarlarda yaptırabilirsiniz. Ahşap bir tablo ve saksı evinizin iç dekorasyonunda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ