Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli Dekorvestyle takipçilerimiz bugün sizlere kapılar için 40 adet 3D sticker 2016 modelleri ve fiyatlarından ve 2016 da 3D sticker trendinden bahsedeceğiz.

2016 yılında evlerimizde yeni trendlerden biri olan 3D kapı stickerlarını denemek ister misiniz. Dışarıdan bakıldığında boydan boya kapı ebatında bir tablo gibi gözükmesi olsun, bakanlara ilham veren 3D sticker lar bu senenin dekorasyon trendlerinden. Komşularınız bu kapı stickerlarınızı gördükleri zaman çok şaşıracaklar.


Evimizde en çok kullandığımız eve ait eşyalardan kapıyı gün içerisinde 50-100 defa açarız kapatırız kapılarımızın arka ve ön yüzlerini ilginç, eğlenceli ve dikkat çekici hale getirmek 3D kapı stickerları ile artık mümkün. Büyüklere göre veya çocuklarımıza göre kapılara yapıştırılan stickerlar sanki ufak bir dokunuşla başka diyarlara gideceğimiz başka bir kapı gibi. Kapılarımızın dışarıdan görüntüsünü bir kütüphane, merdiven, manzara, oyuncak, portre bir resim, tablo, mahzen, asansör gibi değiştirebiliriz. Evimizin dekorasyonunu farklılaştıracak bu 3d stickerları kullanmanızı en azından denemenizi, denemeden önce galerimizden bakınmanızı tavsiye ederiz.

3d Kapı Sticker Fiyatları;

Galerimizdeki modellerin fiyatlari Yurtdışında 150 TL – 200 TL arası fiyatlara bulunabiliyor. Artfire-com sitesinden satın alabilirsiniz. Türkiyete stickerevi-com adresinde güzel modeller var.

Birbirinden ilginç en güzel 2016 3D Kapı Sticker’ ları Modelleri Galerisi;

3D Kapı Sticker Fiyatları

3D Kapı Sticker Fiyatları

3D Kapı Sticker Fiyatları

3D Kapı Sticker Fiyatları

3D Kapı Sticker Fiyatları

3D Kapı Sticker Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ