Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Günümüzde ev dekorasyonlarında oldukça farklı tasarımlar kullanılarak ,yaşam alanlarımızın dekorasyonunda sıra dışı ve ilgi çekici ürünleri kullanarak hoş ve etkileyici atmosferler yaratıyoruz.Özellikle genç evlerinde bu tarz çılgın tasarımların yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.Son yılların Pop-Art desenleri ve üç boyutlu resimlerin kullanıldığı bir çok ürünü görmek mümkün.Perdeler,duvar kağıtları,nevresimler ve en çarpıcı olan ürünlerden biri olarak ta halıları gösterebiliriz.Daha önce sizlere duvar kağıtları ve nevresim modellerini tanıtmıştık,bu yazımızda ise sizlere en yeni 3D jungle Halı Modelleri ni tanıtmak istiyoruz.


Dijital Baskı Desenli Halılar canlı renkleri ve gerçeğe yakın resimleri ile üzerine basmaya kıyamayacağınız son derece ilginç halı modelleri ile göz dolduruyor.İsterseniz salonlarda,isterseniz mutfaklarda,antre ve çocuk odalarında bile kullanabileceğiniz bu güzel Ev Tekstili ürünleri ilk bakışta dikkat çekerek dekorasyonu ilginç kılabiliyor.Sizler için seçtiğimiz en etkileyici Jungle halı tasarımlarını galerimizde inceleyebilirsiniz.

3d hali modelleri

jungle resimli hali modelleri

jungle halı modelleri

kiz kulesi jungle hali

pop-art desenli halı modelleri

üç boyutlu hali modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern 2018 Genç Kız Odası Yatak Örtüleri başlıklı makalemizde ev tekstili, genç kız yatak örtüleri ve yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emine Akkaş diyor ki:

    http://dekorstyle.net/3d-dijital-baski-desenli-jungle-hali-modelleri.html/jungle-resimli-halilar bu halıyı nerden bulabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

BİR YORUM YAZ