Dekor Style

30 Güzel Duşakabin Seçeneği Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Değerli Dekorstyle takipçilerimiz bugünde sizler için 30 güzel duşakabin seçeneği 2016 modellerinden bahsedeceğiz. 30 güzel duşakabin 2016 modelleri galerisini incelemeden duşakabin almayın!

Bu sene duşakabinler değişik tasarımlar ile karşımıza çıktı ve dekor trendlerinde kısa zaman da ayrı bir yer edindi. Teknolojinin nimetlerinden de faydalanılarak dikkat çekici güzel modellere imza atılmış. Geçen senenin modelleride bayağı ilgi gördü ve beğeni toplamıştı.

2016 Dekoratif Duşakabin Modelleri

2016 yılının ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde şimdiden duşakabin modellerin de ürün çeşitliliğin de bir artış yaşanacağa benziyor. Bu sene fiyatlarında geçen seneye göre zamlı olarak yapı marketlerde yerlerini alacaklar. Özellikle duşa kabinlerin iç kısımlarındaki bölmeler ve orada kullanılan ekipmanların, alet ve elemanlarında ürün çeşitliliğin de artış gözlenebilir. 2016 yılına doğru iyice gelişen akıllı ev teknolojisinde kullanılabilecek akıllı duşakabin leri bu sene bekliyoruz.

2016 Dekoratif Akıllı Duşakabin Modelleri

Adı üzerinde akıllı duşakabinler akıllı evlerde kullanabilecek ve biz duşumuza girmeden önce akıllı telefonumuzdan suyun ısınmasından, sensörler sayesinde sadece duşun altında iken suyun akması gibi su geçirmez dijital ekranlara sahip, banyo yaparken televizyon izleyebileceğimiz, telefonla konuşabileceğimiz. müzik ve radyo dinleyebileceğimiz modellerin gelme ihtimali az da olsa var.

İlginizi Çekebilir  SPA Görüntüsüne Sahip Banyo Dekorasyonları

Akıllı Duşakabin Fiyatları

Araştırmalarımıza göre akıllı duşa kabinler 2000 ila 5000 USD arası fiyatlara sahipler.

En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları


En ucuz Duşakabin Fiyatları

En ucuz Duşakabin Fiyatları

30 Güzel Duşakabin 2016 Modelleri Galerisi;

Sizler için derlediğimiz 30 şık ve dekoratif, yeni nesil duşakabin modelleri, bu modelleri incelemeden duşakabin alışverişine çıkmayın. Sağlıcakla.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ