Değerli okurlarımız salon dekorasyonu evin merkezi olmasından ötürü oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü gün içindeki vaktin çoğu salonlarda geçerken evimize gelen  misafirlerimizi de salonlarımızda ağırlarız. Bu nedenle salonlarımız evimizi ve dekorasyon zevkimizi sunduğu başlıca odalardan birisidir.


Birçok insan salon dekorasyonunda şık, lüks ve zarafetli oturma gruplarını tercih etmektedir. Oysa ki salon dekorasyonlarında köşe takımları da kullanılabilir. Çünkü köşe takımlar salon dekorasyonuna uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir.

Köşe takımları L şeklinde dizayn edilen koltuklar olmak üzere diğer oturma gruplarına nazaran daha rahattır. Sahip olduğu şekli sayesinde salonlarınızda rahatça uzanıp keyif yapabilirsiniz. Ayrıca geniş oturma haznesi ile misafirlerinizle birlikte rahat ve konforlu bir şekilde oturup sohbet edebilirsiniz.

Köşe takımlarını dekorasyon olarak doğru kullanırsanız gerçekten çok hoş bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Özellikle küçük boyutlu salonlara sahip olan kişiler köşe takımlarını tercih ederek daha geniş ve ferah bir görünüm elde edebilir. Çünkü köşe takımları diğer oturma gruplarına göre daha az yer kaplamaktadır.

Bunun yanı sıra köşe takımlarını kullanabileceğiniz bir diğer yer ise amerikan mutfaklı salonlardır. Bildiğiniz üzere mutfak ile salonun birleştiği bu tarz odalarda daha az yer kaplayan eşyalara yönelmek doğru bir tercih olacaktır. Günümüzde köşe takımlarının en çok kullanıldığı odalarda zaten amerikan  mutfaklardır. Ayrıca köşe takımlarına büyük salonlarınızda yer verebilirsiniz.

Köşe takımları oturma gruplarına nazaran odaya farklı bir sıcaklık ve doğallık katmaktadır. Rahat yapısı ile ön plana çıkan köşe takımları ortamı da yumuşatan insanların rahat olmasını sağlayan bir tarza sahiptir.  Köşe takımları salon dekorasyonu içerisinde yer alan tablolar, çerçeveler, resimler, kitaplar ve orta sehpa gibi fonksiyonel ürünlerle oldukça uyumlu bir görünüm elde etmektedir.

2018-kose-takimi-modeli

2018-kose-takimi-modelleri

2018-kose-takimlari

2018-salon-kose-takimlari

beyaz-kose-takimi-modelleri

kose-takimi-modeli

kose-takimi-modelleri

kose-takimi-modelleri-2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ