Dekorasyon dünyasında her yıl renk trendleri değişmektedir. Çünkü renkler zamanla popüler olarak hemen hemen evlerimizin her odasında kendilerine yer bulmaktadır. Salon dekorasyonlarında aslında birçok renk kullanılmaktadır.  Ancak salon ve diğer odalarda renk tercih ederken yanına mutlaka uyumlu ve hoş duracak bir renk bulmak gerekmektedir. Renkler birbirini kombine ederse daha şık ve modern bir görünüm oluşmaktadır.


Salon dekorasyonlarında kullanabileceğiniz renklerden birisi de beyazdır. Beyaz ev içindeki her odada kullanılmakta olan oldukça popüler bir renktir. Ayrıca beyaz renk oda içine ferahlık ve genişlik katmaktadır. Özellikle salon gibi birçok eşyanın bulunduğu kalabalık odalarda beyaz renk salonunuzu daha geniş kılacaktır. Salonlarınızda beyaz rengi birçok yerde kullanabilirsiniz. Salonlarınızın duvarlarında, koltuk takımlarınızda, yemek masanızda, tv ünitesinde beyaz rengi kullanabilirsiniz. Beyaz renk çabuk kirlenebilen bir renk olmasından dolayı koltuk takımlarında daha az bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra perdelerinizde beyaz rengi kullanırsanız odanız her zamankine göre daha aydınlık olacaktır.

Beyaz birçok renk ile uyum sağlamaktadır. Beyazın uyum sağladığı ve hoş durduğu renklerden birisi de kırmızıdır. Beyaz ile kırmızıyı salon dekorasyonlarında birlikte çok rahat bir şekilde kullanarak odanıza farklı ve şık bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Salonlarınızın duvarlarında iki renge yer verebilirsiniz. Oldukça popüler ve trend olan bu işlemi duvarlarınıza yer vererek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.   Kırmızı salonunuza canlılık ve enerji katacaktır. Salon halılarınızda da kırmızı ve beyaz renklerinin bulunduğu desenli bir model tercih edebilirsiniz.

2018-kirmizi-beyaz-salon-dekorasyonlari

2018-kirmizi-beyaz-salon-dekorasyonu

2018-salon-dekorasyonu

kirmizi-beyaz-salon

kirmizi-beyaz-salon-dekorasyonlari

kirmizi-beyaz-salon-dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ